• Wszystkie ofertySzczecinInżynieriaElektronikaMłodszy doradca techniczny (teletechnika)
    Młodszy doradca techniczny (teletechnika)
    Inżynieria
    Optineo

    Optineo

    Szczecin
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    Optineo

    Optineo

    Nasi kandydaci zyskują trafne oferty rozwoju u atrakcyjnych pracodawców. Nasi pracownicy zyskują unikalną wiedzę na temat HR, sprzedaży i marketingu. A wszystko to dzięki specjalizacji. Od 2004 roku pomagamy zwiększać sprzedaż. Budujemy i optymalizujemy kanały sprzedaży oraz rekrutujemy ludzi, którzy przynoszą pieniądze. Podkręcamy obroty - nie tylko naszym klientom ;-)

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    samodzielność
    dobra organizacja pracy
    komunikatywność
    nastawienie na cel

    Mile widziane

    doradztwo techniczne

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Naszym klientem jest duża firma handlowa z branży teletechnicznej. Jest to ogólnopolski dystrybutor w zakresie szerokiego portfolio rozwiązań security systems czy automatyki budynkowej o ugruntowanej pozycji na rynku.

    Do swojego oddziału w Szczecinie nasz Klient poszukuje obecnie osoby na stanowisko:

    Młodszy doradca techniczny (teletechnika, security systems)

    Miejsce pracy: Szczecin (praca stacjonarna w oddziale)

    Zadania

    • Sprzedaż stacjonarna asortymentu w zakresie "niskich prądów" w oddziale firmy
    • Doradztwo techniczne, dobór rozwiązań
    • Obsługa klienta
    • Wsparcie w zakresie obsługi, uruchamiania urządzeń
    • Przygotowanie ofert, nadzór nad dokumentami sprzedaży
    • Zbieranie zamówień od klientów
    • Obsługa magazynu lokalnego

    Wymagania

    • Kierunkowe wykształcenie (lub studenci ostatnich lat): elektronika, elektrotechnika, automatyka i inne pokrewne
    • Samodzielność, zaradność,
    • Nastawienie na cel
    • Talenty interpersonalne
    • Obowiązkowość i uporządkowanie
    • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, doradztwie technicznym z zakresu elektroniki, elektrotechniki (nie jest wymagane)
    • Prawo jazdy kat B

    Klient oferuje:

    • Możliwość nauki i rozwoju wewnątrz firmy, w tym liczne szkolenia produktowe, techniczne
    • Pracę w stabilnej firmie z najnowszymi w branży rozwiązaniami technicznymi
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Narzędzia pracy
    • Dobrą, niekorporacyjną atmosferę
    1 294 - 1 682 USD