• Wszystkie ofertyGdańskInżynieriaInneAsystent Supervisora budowy
    Asystent Supervisora budowy
    new
    Inżynieria
    PESMEL POLAND SP. Z O.O.

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    Microsoft Office Excel

    dokumentacja techniczna

    dobra organizacja pracy

    praca w delegacji

    Mile widziane

    język ukraiński

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Zakres obowiązków:

    • wspomaganie w nadzorze prac budowlanych w projektach na całym świecie (hale wysokiego składowania / konstrukcje stalowe)
    • współpraca z zespołem (20-40 osób) w ramach projektu
    • raportowanie postępu prac
    • bezpośredni kontakt z klientem w trakcie budowy
    • współpraca z supervisorem budowy, dostawcami materiałów, geodetą i innymi współpracownikami

    Nasze wymagania:

    • znajomość programu Excel
    • praktyczne doświadczenie w budowie hal wysokiego składowania / konstrukcji stalowych
    • praktyczna wiedza techniczna
    • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
    • gotowość do pracy w delegacji (projekty na całym świecie, AKTUALNIE PROJEKT W FINLANDII), system 4/6 tygodni na wyjazdach 1 tydzień w kraju
    • gotowość do pracy pon-sob (łącznie ok.240 godzin miesięcznie)
    • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie (praca w środowisku międzynarodowym)
    • samodzielność i dobra organizacja pracy
    • pasja i zaangażowanie widoczne w realizowanych zadaniach
    • MILE WIDZIANE: znajomość języka ukraińskiego

    To oferujemy:

    • do 11 000 zł "na rękę"
    • umowę o pracę
    • pracę w międzynarodowym środowisku
    • zakwaterowanie na czas realizacji projektu
    • stabilne zatrudnienie w firmie z fińskim kapitałem

    Jesteśmy częścią fińskiej grupy Pesmel - producenta maszyn i automatycznych magazynów instalowanych na całym świecie od ponad 40 lat 👉 więcej o nas na: https://pesmel.com/