Oferty
Ekspert ds. Rynku E-commerce
Nowa
Sprzedaż

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
PKO BANK POLSKI S.A.

Nowoczesne technologie, migracja do środowisk chmurowych, zaawansowana analityka, czy współpraca z firmami z branży FinTech sprawiają, że oferowane przez nas usługi wykraczają poza tradycyjną bankowość. Zwinnie zmieniamy się w - PKO Bank Przyszłości.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

ubezpieczenia

procesy dystrybucji

finanse

bankowość

zarządzanie produktem

kredyty ratalne

Zarządzanie procesem

e-commerce

Mile widziane

Agile

Scrum

Opis stanowiska

Dołącz do nas jako:

EKSPERT DS. RYNKU E-COMMERCE

Departament Finansowania Klienta Detalicznego - Warszawa Chmielna 89

Na co dzień w naszym zespole:

  • tworzysz i rozwijasz procesy sprzedaży produktów kredytowych w kanałach e-commerce,
  • zapewniasz stałe wsparcie wszystkim kanałom sprzedaży w zakresie utrzymania i optymalizacji ścieżek sprzedaży produktu,
  • współpracujesz z jednostkami rozwijającymi zdalne kanały dystrybucji IKO/iPKO/www/kanały zewnętrzne w celu zapewnienia optymalnego flow wniosku kredytowego,
  • tworzysz i rozwijasz produkty i procesy kredytów ratalnych w wielu kanałach dystrybucji,
  • współpracujesz z Pionem ryzyka kredytowego w celu zapewnienia optymalnych i nastawionych na pozytywny CX wymogów formalnych w procesach sprzedażowych,
  • jako Formacja odpowiadamy za sprzedaż produktu, wynik finansowy i mix sprzedaży w kanałach dystrybucji w banku.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w e-commerce/ kredytach ratalnych / doświadczenie na rynku kredytów celowych np. finansowania pojazdów,
  • jesteś osobą ambitną, nie bojącą się wyzwań,
  • masz doświadczenie w tworzeniu zdalnych procesów dystrybucji produktów CF,
  • masz wiedzę w zakresie produktów bankowych / finansowych / ubezpieczeniowych,
  • posiadasz doświadczenie w samodzielnym tworzeniu koncepcji procesów lub produktów i implementowałeś/łaś swoje pomysły z sukcesem na produkcji.

Dużym atutem będzie:

  • doświadczenie pracy w formacie agile / scrum.

Twój Pakiet Korzyści

  • Praca hybrydowa- Pracujemy jak lubimy. Nasze zadania realizujemy z domu lub z biura.
  • Docenienie działania i zaangażowania- Oprócz wynagrodzenia, każdy z nas ma określone cele – które doceniamy w ramach systemów premiowych.
  • Oferta specjalna- Wspieramy Twoje finanse i oferujemy produkty naszej Grupy Kapitałowej na preferencyjnych warunkach (m.in. kredyt hipoteczny, kartę kredytową czy ubezpieczenie) oraz pomagamy odkładać na emeryturę w PPE.
  • Elastyczność benefitów- Różnimy się, dlatego to Ty wybierasz z jakich benefitów skorzystasz. Mamy dla Ciebie system kafeteryjny lub działania w ramach ZFŚS m.in. dofinansowanie opieki nad dziećmi, wakacji czy pożyczkę na remont.
  • Możliwości rozwoju- U nas masz szerokie perspektywy rozwoju i możesz uczyć się, jak lubisz. Oferujemy dostęp do różnych form nauki – stacjonarnie i cyfrowo.
  • Wsparcie w zdrowiu i odpoczynku- Dbamy o naszą formę mentalną i fizyczną. Możesz skorzystać z kart sportowych, opieki medycznej LuxMed, stomatologa, programu wellbingowego #FokusNaCiebie czy dodatkowych dni wolnych.

Pracuj w miejscu, które zna każdy.

#TyWybierasz