• Wszystkie ofertySzklarska PorębaHoReCaHotelarstwoAdministrator F&B
    Administrator F&B
    HoReCa
    Platinum Mountain Hotel&SPA

    Szklarska Poręba
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    analiza
    dobra organizacja pracy
    ekonomia
    Ms office
    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Platinum Mountain Hotel & SPA oraz Platinum Apartments to nowoczesne obiekty, położone w centrum Szklarskiej Poręby. Kompleks dysponuje prawie 150 pokojami oraz 194 apartamentami, 5 salami konferencyjnymi, strefą SPA & Wellness, a także salonem Dr Irena Eris Beauty Partner.

    W związku z prężnym rozwojem i rozbudową obiektu, zapraszamy Cię do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko:

    Miejsce pracy: Szklarska Poręba,

    Oferujemy pracę z możliwością zakwaterowania.

    Opis stanowiska:

     - Wsparcie administracyjne w procesie rozliczania czasu pracy,

    - Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i informacji,

    - Sporządzanie raportów, zestawień, przygotowywanie danych zgodnie z zapotrzebowaniem,

    - Przygotowywanie analiz i zestawień na potrzeby kierownika działu,

    Oczekiwania:

     - Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

    - Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),

    - Zdolności organizacyjne i interpersonalne,

    - Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

    - Pozytywne nastawienie, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i wysoka kultura osobista.

    - Otwartość, kreatywność oraz dbałość o szczegóły.

    Oferujemy:

     - Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z Twoimi preferencjami,

    - W przypadku relokacji, możliwość zakwaterowania na terenie obiektu,

    - Możliwość rozwoju zawodowego w ramach działu oraz w strukturach hotelu oraz udziału w szkoleniach organizowanych przez hotel,

    - Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pozytywnej energii i zgranym zespole,

    - Udział w programie motywacyjnym #PlatynowaKariera, który wiąże się z szeregiem benefitów,

    - Program Poleceń Pracowniczych,

    - Program MultiLife Extra,

    - Zniżki do 50 % na: zabiegi w gabinetach Dr Irena Eris, pobyt w obiektach marki Górskie Resorty, korzystanie z części gastronomicznej obiektu,

    - Ubezpieczenie grupowe,

    - Posiłki pracownicze,

    - Paczki świąteczne,

    - Parking dla pracowników.

    Dołącz do naszego #PlatynowegoZespołu, który tworzą zdolni, kreatywni, energiczni i pełni pasji do hotelarstwa ludzie.