• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseAudytMłodszy konsultant w dziale audytu
    Młodszy konsultant w dziale audytu
    Finanse
    Rödl & Partner

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Doradzamy w obszarach podatki, prawo, księgowość finansowa oraz kadrowo-płacowa, a także prowadzimy działalność audytorską. Posiadamy 107 biur w 50 krajach. W Polsce jesteśmy w Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Angielski
    praca w zespole
    dobra organizacja pracy
    samodzielność
    dokładność
    systematyczność

    Mile widziane

    niemiecki
    księgowość
    audyt

    Opis stanowiska

    Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy ponad 100 biur w blisko 50 krajach. Od ponad 30 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym i prawnym, prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing usług księgowości finansowej i kadrowo-płacowej. Można nas znaleźć w Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.

    W naszej organizacji wiemy, jak istotne dla rozwoju zawodowego jest znalezienie równowagi między pracą a życiem prywatnym. Zapewniamy naszym pracownikom komfortowe warunki pracy oraz możliwość realizowania swoich potrzeb i pasji w innych obszarach poprzez uczestniczenie w różnych sekcjach sportowych i działaniach CSR.

    🤓 Młodszy konsultant w dziale audytu

    📍 Miejsce pracy: Warszawa

    BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY/A ZA

    • wykonywanie wybranych odcinków pracy z zakresu badań sprawozdań finansowych oraz innych usług na rzecz klientów
    • kontakt z klientami - także obcojęzycznymi
    • sporządzanie raportów z realizowanych projektów
    • współpracę z konsultantami oraz biegłymi rewidentami w terminowej realizacji zleceń

    POSZUKIWANE KOMPETENCJE

    • student/studentka V roku lub absolwent/absolwentka studiów o profilu ekonomicznym
    • mile widziane doświadczenie zawodowe w księgowości lub audycie
    • znajomość języka angielskiego i/ lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową i udzielanie klientowi informacji zwrotnej
    • dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin (40h/tyg.)
    • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy oraz pracy w zespole
    • samodzielność, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych zadań

    DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

    • Możesz wygodnie organizować swoją pracę: Po upływie stacjonarnego okresu wdrożenia oferujemy możliwość pracy hybrydowej, ale zależy nam także, żeby min. 3 dni tygodniowo spotkać się w biurze. Poza tym możesz u nas skorzystać z workation (10 dni w skali roku).
    • Możesz cieszyć się dodatkowym wolnym: w okresach świątecznych odpocznij od pracy dzięki dwóm dodatkowym dniom wolnym w roku (Wielki Piątek, Wigilia).
    • Dbamy o rozwój Twoich kompetencji: czekają na Ciebie ciekawe zadania, międzynarodowe projekty dla rozpoznawalnych klientów, a także liczne szkolenia miękkie, merytoryczne (np. bieżące szkolenia z zakresu audytu) oraz językowe (z języka angielskiego i/lub niemieckiego).
    • Możliwość uzyskania uprawnień zawodowych: wspieramy naszych pracowników merytorycznie oraz finansowo w zdobywaniu tytułu Biegłego rewidenta, dofinansowujemy egzaminy i opłacamy składki.
    • Oferujemy stabilność zatrudnienia: będziesz zatrudniony/a w oparciu o umowę o pracę.
    • Możesz skorzystać z dodatkowych benefitów: oferujemy dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, opieki psychologicznej 24/7 na platformie EAP, platformy kafeteryjnej (karta Multisport lub wymiana doładowania na inne produkty/usługi) i karty lunchowej
    • Możliwość zaangażowania się w firmowe grywalizacje sportowe oraz inicjatywy charytatywne: w okresie letnim biegamy, chodzimy i jeździmy rowerem w ramach grywalizacji firmowej, a zimą organizujemy konkurs na kartkę świąteczną oraz jarmark bożonarodzeniowy. Przy tych okazjach integrujemy się ze sobą, ale co najważniejsze wspieramy szczytne cele - dochody przeznaczamy na cele charytatywne wybierane także przez naszych pracowników. Podejmujemy też działania środowiskowe - przeprowadziliśmy projekt eko-biuro, adoptujemy pszczoły, a także sadzimy drzewa.