• Wszystkie ofertyKrakówHROfficeHR Services Delivery Specialist with Italian
    HR Services Delivery Specialist with Italian
    HR
    SALES HR

    SALES HR

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    HR
    italian

    Opis stanowiska

    Naszym klientem jest korporacja przenosząca procesy HR do Polski

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    · udzielanie odpowiedzi w j. włoskim na ogólne pytania dotyczące HR od pracowników firmy : np kwestii urlopowych, ubezpieczeń, plus wsparcie dla managerów w tych tematach

    · administrowanie: umowami o pracę, przetwarzanie danych kadrowych, uzupełnianie informacji w systemach HR

    · przygotowywanie raportów, analiz

    · realizowanie planów szkoleniowych, monitorowanie prawa pracy i dostosowywanie w razie potrzeby pod politykę firmy

    POSZUKIWANE KOMPETENCJE

    · minimum 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze wsparciem procesów HR

    · bardzo dobra znajomość języka włoskiego + angielski (B2)

    · umiejętności komunikacyjne, ugruntowana wiedza w zakresie HR

    · dobre zarządzanie swoim czasem

    · mile widziane doświadczenie w tranzycjach + znajomość systemu ServiceNow

    OFERUJEMY

    · otwartość na oczekiwania finansowe kandydata/-tki

    · umowę o pracę, praca w systemie 3 dni z domu 2 dni z biura

    · premie roczne

    · regularne coroczne podwyżki

    · bonusy świąteczne

    · dodatki finansowe do wakacji

    · elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

    · bogaty pakiet benefitów : karta multisport, ubezpieczenie medyczne

    · możliwość realnego rozwoju w firmie o przychodach powyżej 2 mld PLN