• Wszystkie ofertyBiałystokZdrowieOpieka medycznaLekarz Psychiatra
    Lekarz Psychiatra
    Zdrowie
    SMART-HR

    SMART-HR

    Białystok
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    diagnozowanie pacjentów
    Koordynacja leczenia
    konsultacje
    Leczenie farmakologiczne
    Leczenie chorób

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

    Dla naszego klienta – Niepublicznego zakładu wspierającego pacjentów w zakresie pomocy psychologicznej i psychiatrycznej, poszukujemy osoby otwartej na współpracę na stanowisku:

    Miejsce pracy: woj. opolskie bądź woj. podkarpackie bądź woj. podlaskie

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    • Diagnozowanie pacjentów,
    • Leczenie chorób psychicznych lub zaburzeń emocjonalnych,
    • Konsultacje i leczenie pacjentów dorosłych lub/i dzieci i młodzieży,
    • Koordynację leczenia farmakologicznego oraz monitorowanie psychoterapii wspierającej leczenie,
    • Kompleksowe prowadzenie pacjenta w zakresie zapewnienia mu wsparcia i wysokiego poziomu usługi.

    Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego medycznego o specjalizacji Psychiatria,
    • Ukończonego stażu specjalizacyjnego i aktualnego prawa do wykonywania zawodu,
    • Zaangażowania, dobrej organizacji pracy, poczucia odpowiedzialności za pacjenta oraz umiejętności współpracy z zespołami i personelem.

    Pracodawca oferuje:

    • Stabilne warunki zatrudnienia i umowę dopasowaną do indywidualnych preferencji: umowę o pracę, B2B lub umowę zlecenie,
    • Możliwość elastycznego dopasowania grafiku do potrzeb i możliwości lekarza,
    • Do dyspozycji własny gabinet lekarski,
    • Konkurencyjne wynagrodzenie prowizyjne – atrakcyjna stawka % od każdego pacjenta,
    • Zapewniony grafik pacjentów,
    • Wsparcie doświadczonego zespołu,
    • Możliwość korzystania z bezpłatnego parkingu,
    •  Pracę w przyjaznej atmosferze z dbałością o najwyższą jakość standardów opieki nad pacjentem.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy:

    praca@smart-hr.pl

    (W temacie wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska)

    www.smart-hr.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

    Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.