Oferty
Specjalista ds. księgowo-płacowych
HR

Żywiec
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

kadry i płace

Microsoft Office Excel

TSL

Mile widziane

analiza

multitasking

Optima

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się organizacji o ustabilizowanej pozycji na rynku poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik administracyjny ds. transportowych

Opis zadań

  • Rozliczanie czasu pracy kierowców oraz kosztów
  • Wystawianie niezbędnych dokumentów dla księgowości zewnętrznej
  • Obsługa faktur kosztowych, sprzedażowych, korygujących
  • Zarządzanie administracją floty pojazdów
  • Prowadzenie kadr/akt osobowych pracowników
  • Sporządzanie raportów, zestawień na prośbę Zarządu Spółki
  • Zarządzanie obiegiem dokumentacji firmowej i korespondencji
  • Monitorowanie ubezpieczeń pojazdów oraz zgłaszanie kolizji drogowych

Wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w tożsamej roli w branży TSL - warunek konieczny
  • Praktyczna wiedza z zakresu księgowości i finansów oraz podstaw kontrolingu
  • Samodzielność, umiejętności analityczne i wielozadaniowość
  • Znajomość Excel w stopniu zaawansowanym
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferta

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym (trzy dni stacjonarnie, dwa dni home office - po okresie wdrożeniowym)
  • Realna perspektywa szybkiego rozwoju w strukturach organizacji
  • Elastyczny czas pracy

Lokalizacja: Żywiec