• Wszystkie ofertyWrocławSupportTłumacz/Trener z językiem hiszpańskim
    Tłumacz/Trener z językiem hiszpańskim
    new
    Support
    Tarczyński S.A.

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    hiszpański
    skuteczna komunikacja
    dobra organizacja pracy
    elastyczność

    Opis stanowiska

    Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

    Nasze zakłady produkcyjne w Ujeźdźcu Małym (Dolnośląskie), Sowach (Wielkopolskie) oraz w Bielsku Białej (Śląskie) zapewniają, że nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.

    Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

    Twój zakres obowiązków:

    • Wsparcie dla Operatorów oraz Brygadzistów produkcji w szkoleniach pracowników hiszpańskojęzycznych
    • Realizacja zleceń produkcyjnych na dedykowanym obszarze
    • Szkolenie pracowników hiszpańskojęzycznych
    • Tworzenie szkoleń dla osób hiszpańskojęzycznych
    • Tworzenie instrukcji stanowiskowych po hiszpańsku

    Nasze wymagania:

    • Znajomość języka hiszpańskiego
    • Gotowość do pracy na dwie zmiany od poniedziałku do piątku
    • Gotowość do pracy w naszym zakładzie w Ujeźdźcu Małym (pow. trzebnicki, 30 minut od Wrocławia)

    To oferujemy:

    • Umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od obszaru i doświadczenia)
    • Bezpłatny dojazd firmowym autobusem do Ujeźdzca. Poszczególne trasy ruszają z: Warzęgów, Rawicz, Pakosław, Sulmierzyce, Trzebnica, Złótów, Krośnice
    • Program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika)
    • Bezpłatną stołówka z lokalnymi smakołykami
    • Karta Multisport oraz bezpłatna prywatna opieka Luxmed
    • Bony i okazałe paczki świąteczne
    • Bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski oraz wiele innych wydarzeń
    • Kasa zapomogowo pożyczkowa, ubezpieczenie grupowe