Oferty
Asystent_ka Biura
HR

Gdynia
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

język angielski

Microsoft Office

prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska

Trident BMC Sp. z o.o. to międzynarodowa firma, świadcząca usługi inżynierskie, wykonawcze i serwisowe dla najbardziej znanych armatorów, stoczni i klientów offshore z całego świata. Dostarczamy rozwiązania w zakresie wnętrz statków, systemów okrętowych, rozwiązań elektromechanicznych oraz automatyki i sterowania.

Główne zadania:

  • bieżąca obsługa sekretariatu, dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji w firmie,
  • reprezentowanie firmy, w szczególności przyjmowanie interesantów, koordynowanie pobytu gości, organizacja spotkań i podróży,
  • obsługa centrali telefonicznej, obsługa korespondencji, przesyłek kurierskich, zaopatrzenie biura w niezbędne materiały,
  • koordynacja dostępności sal konferencyjnych oraz samochodów służbowych,
  • wsparcie organizacji imprez firmowych, organizowanie drobnych niespodzianek w biurze związanych z różnymi świętami - polskimi i amerykańskimi,
  • dbanie o bieżące prawidłowe funkcjonowanie sprzętu i wyposażenia firmy - zamawianie konserwacji i napraw,
  • dbanie o funkcjonowanie i schludny wygląd sekretariatu,
  • aktualizacja wewnętrznej listy kontaktów,
  • wsparcie innych działów w bieżących pracach.

Wymagania:

  • co najmniej średnie wykształcenie i doświadczenie w pracy biurowej,
  • doskonała znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym,
  • wysoko rozwinięte umiejętności pracy w zespole i komunikacyjne,
  • zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania,
  • sumienność i dbałość o szczegóły,
  • dobra znajomość MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia wiedzy oraz doświadczenia w zakresie administracji i funkcjonowania organizacji,
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dobrą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole,
  • dogodną lokalizację biura tuż przy kolejce SKM i przystanku tramwajowym.