• Wszystkie ofertyGdyniaInnePracownik magazynu_ kontrola narzędzi/ stocznia dry dock
    Pracownik magazynu_ kontrola narzędzi/ stocznia dry dock
    Inne
    Trident BMC Sp. z o.o.

    Gdynia
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Ms office
    Angielski

    Mile widziane

    Serwis narzędzi

    Opis stanowiska

    Trident BMC Sp. z o.o. to międzynarodowa firma, świadcząca usługi inżynierskie, wykonawcze i serwisowe dla najbardziej znanych armatorów, stoczni i klientów offshore z całego świata. Dostarczamy rozwiązania w zakresie wnętrz statków, systemów okrętowych, rozwiązań elektromechanicznych oraz automatyki i sterowania.

    🚀 Pracownik magazynu_ kontrola narzędzi/ stocznia dry dock

    🌍 Miejsce pracy: Europa/USA

    💡 Główne obowiązki

    • dystrybucja narzędzi na pokładzie w suchych dokach,
    • monitorowanie stanu oraz jakości narzędzi, zgłaszanie usterek,
    • bieżąca kontrola stanów magazynowych oraz raportowanie ich stanu,
    • rejestrowanie danych w systemie za pomocą skanera,
    • przygotowanie kontenera narzędziowego zgodnie z instrukcjami i standardami firmy,
    • pakowanie, zabezpieczanie i oznaczanie narzędzi,
    • przeprowadzanie końcowej kontroli inwentaryzacyjnej,
    • rejestrowanie transferów narzędzi między projektami/statkami,
    • przestrzeganie zasad BHP.

    ✅ Wymagania

    • gotowość do:
    1. podróżowania - Europa/USA
    2. pracy w systemie 12-14h/dzień,
    3. odbycia 10 dn. szkolenia
    • min. rok doświadczenia w pracy w magazynie lub stoczni,
    • znajomości sprzętu remontowego (elektronarzędzia + narzędzia),
    • mile widziane doświadczenie w serwisie narzędzi (praca jako ślusarz narzędziowy lub serwisant narzędzi),
    • uprawnienia SEP 1Kv lub gotowość do ich uzyskania,
    • doświadczenie w pracy z komputerem, skanerem i/lub systemami zarządzania magazynem jest konieczne,
    • dobra, komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
    • znajomość pakietu MS Office: Excel, Word, Outlook.

    ➡️ Oferujemy

    • zatrudnienie w oparciu o kontrakt,
    • wynagrodzenie 14 USD/godz.
    • możliwość nawiązania długoterminowej współpracy.