• Wszystkie ofertyGdyniaInżynieriaElektronikaSerwisant elektronarzędzi I Magazyn/Warehouse
    Serwisant elektronarzędzi I Magazyn/Warehouse
    Inżynieria
    Trident BMC Sp. z o.o.

    Gdynia
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Uprawnienia SEP 1 KV

    Opis stanowiska

    Trident BMC Sp. z o.o. to międzynarodowa firma, świadcząca usługi inżynierskie, wykonawcze i serwisowe dla najbardziej znanych armatorów, stoczni i klientów offshore z całego świata. Dostarczamy rozwiązania w zakresie wnętrz statków, systemów okrętowych, rozwiązań elektromechanicznych oraz automatyki i sterowania.

    Główne zadania

    • diagnozowanie zepsutych elektronarzędzi oraz spawarek,
    • kompletowanie urządzeń oraz czyszczenie,
    • wymiana uszkodzonych podzespołów,
    • naprawa uszkodzonej elektroniki,
    • dbanie o czystość stanowiska pracy oraz powierzony sprzęt.

    Wymagania

    • wykształcenie średnie techniczne - po szkole elektrycznej lub elektronicznej,
    • uprawnienia Sep 1 kV (lub gotowość do ich zrobienia),
    • doświadczenie w naprawie elektronarzędzi,
    • znajomość sprzętu stoczniowego.

    Oferujemy

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • koszyk benefitów,
    • normowane godziny pracy; 08;00- 16;00 od poniedziałku do piątku,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju.