• Wszystkie ofertyZielonkaInżynieriaElektronikaElektronik RF (k/m)
    Elektronik RF (k/m)
    Inżynieria
    TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.

    Zielonka
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Jesteśmy centrum kompetencyjnym techniki plazmowej. Działalność firmy opiera się na trzech stabilnych filarach – produkcji generatorów plazmowych, elektroniki i szaf sterowniczych.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    RF
    PVD
    DC/DC
    FPGA
    DSP
    EMC
    Ansys HFSS
    SIwave

    Opis stanowiska

    Pracując z nami będziesz miał/a okazję realizować zadania związane z projektowaniem układów wysokiej częstotliwości do zasilaczy plazmowych. Jeśli chciałbyś/chciałabyś rozwijać się w kierunku analizy, symulacji i projektowania obwodów drukowanych układów RF, a do tego masz praktyczną znajomość elektroniki analogowej oraz cyfrowej, interesują Cię najnowsze technologie z zakresu symulacji MES i pomiarów RF – dołącz do naszego zespołu!

    Twoje obowiązki:

    • projektowanie, symulację, uruchamianie i testowanie układów RF, układów sprzęgających, pomiarowych V\I;
    • projektowanie elektroniki zarówno cyfrowej jak i analogowej do opracowywanych zasilaczy dużych mocy wykorzystywanych w procesach plazmowych PVD oraz laserach;
    • uruchamianie i testowanie zaprojektowanych urządzeń (do dyspozycji między innymi dedykowane laboratorium elektroniki – m. in. VNA, analizator widma, komora TEM);
    • symulacje obwodowe RF (AWR) i polowe (Ansys HFSS, SIwave).

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (elektroniczne, elektryczne, automatyczne lub pokrewne);
    • doświadczenie w projektowaniu układów RF, w tym układów dopasowujących, filtrujących, sumujących, pomiarowych;
    • praktyczna znajomość elektroniki analogowej oraz cyfrowej (szybkie przetworniki ADC, filtrowanie i kondycjonowanie sygnałów, przetwornice DC/DC, układy FPGA, procesory DSP);
    • otwartość i chęć rozwoju zawodowego;
    • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację;
    • mile widziane doświadczenie w projektowaniu obwodów drukowanych;
    • mile widziane doświadczenie w projektowaniu elektroniki z uwzględnieniem zagadnień związanych z kompatybilnością elektromagnetyczną (EMC);
    • dodatkowy atut – znajomość zagadnień związanych z wyznaczaniem niepewności pomiarowych.

    To oferujemy:

    • udział w międzynarodowych projektach grupy TRUMPF w aplikacjach generatorowych, SSPA, radarowych i dla branży kosmicznej;
    • praca pełna wyzwań w międzynarodowym środowisku dla światowych liderów przemysłu high-tech;
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych;
    • ubezpieczenie na życie;
    • dostęp do niezbędnych szkoleń oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy;
    • elastyczne godziny: rozpoczynamy pracę w godzinach między 7:00 a 10:00.