• Wszystkie ofertyBiałystokFinanseKsięgowośćAsystent księgowości ds. automatyzacji procesów
    Asystent księgowości ds. automatyzacji procesów
    Finanse
    Value Finance

    Białystok
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Prowadzimy kontroling finansowy oraz księgowość dla naszych Klientów. Zapraszamy do zespołów: Zarządzania finansami, Księgowości i Kadr oraz Sprzedaży i Marketingu. Nasza firma liczy już ponad 50 osób, które kompleksowo dbają o finanse polskich firm.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Excel
    skuteczna komunikacja
    pomysłowość
    Automatyzacje
    Enova365

    Mile widziane

    rachunkowość

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    🌎 lokalizacja: praca zdalna / współpraca UZ/B2B

    Studiujesz rachunkowość, wiążesz swoją przyszłość z pracą w finansach i chcesz nauczyć się nowoczesnej księgowości? Interesują Cię zautomatyzowane procesy księgowe, ale nie masz wystarczającego doświadczenia?

    Otwieramy nabór na stanowisko, które będzie wsparciem pod kątem procesów księgowych, automatyzacji i wewnętrznych działań IT w naszym biurze księgowym.

    To świetna okazja na wykonanie dużego kroku w początkującej karierze w obszarze nowoczesnej księgowości - firma, zespół i możliwości ciągle się rozwijają i dają ciekawe perspektywy.

    🔎 Twoje zadania:

    • Komunikacja z zespołami w firmie w celu koordynacji działań związanych ze zmianami w procesach, przekazywanie informacji.
    • Monitorowanie wskaźników obsługi klienta księgowego.
    • Identyfikacja obszarów do optymalizacji.
    • Pomoc w przygotowywaniu dokumentów, wprowadzanie danych do systemów
    • Informatycznych.
    • Udzielanie pomocy użytkownikom w rozwiązywaniu problemów związanych
    • z oprogramowaniem, sprzętem komputerowym, sieciami komputerowymi itp.
    • Konfigurowanie aplikacji i programów zgodnie z wymaganiami firmy.
    • Tworzenie i usuwanie kont użytkowników, nadawanie uprawnień dostępu.
    • Wdrożenia nowych rozwiązań automatyzujących procesy pracy.
    • Wykonywanie testów oraz raportowanie znalezionych błędów.
    • Udział w projektach mających na celu rozwój oraz modernizację infrastruktury IT i procesów obsługi klienta.

    🔎 Pasujesz do nas, jeśli:

    • Studiujesz finanse i wiesz, że zarządzanie nimi w przyszłości będzie bezpośrednio powiązane z systemami IT.
    • Masz minimum pół roku doświadczenia w pracy w biurze księgowym.
    • Czujesz, że szukanie rozwiązań i myślenie w kategorii „Jak można to zrobić szybciej?” masz we krwi.
    • Chcesz pracować w szybko rozwijającej się firmie, stawiającej na nowoczesną księgowość i jesteś zdeterminowany do rozwoju w tym kierunku.
    • Znasz program Enova365.
    • Szukasz miejsca, gdzie Twoja praca będzie doceniana i aktywnie wykorzystywana jako podstawa do budowy wartościowych procesów.
    • Znasz podstawowe zasady rachunkowości i przepisów podatkowych.
    • Cechuje cię umiejętność pracy w zespole, logiczne myślenie, terminowość, sumienność i zaangażowanie.

    ☎ Myślisz właśnie "TAK, to o mnie" ? -> APLIKUJ! ☎

    Stworzysz z nami miejsce, gdzie księgowe nadążają za wyzwaniami czasów, a ich praca jest doceniana. Nie obiecujemy, że będzie łatwo, bo wyzwania gwarantujemy :). Ale dobrze wypracowane rozwiązania dają nam poczucie dumy i olbrzymi wkład do analiz finansowych, a w konsekwencji trafione decyzje biznesowe naszych Klientów!