• Wszystkie ofertyKonstantynów ŁódzkiZdrowieInneSpecjalista analityk
    Specjalista analityk
    new
    Zdrowie
    Wörwag Pharma Operations

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Angielski'
    analiza
    Ms office
    chemia

    Opis stanowiska

    Wörwag Pharma Operations to zakład produkcyjny zlokalizowany na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej realizujący zarówno wytwarzanie własnych technologii, jak również produktów leczniczych i suplementów diety na zlecenie kontraktowe.

    Fabryka o powierzchni 9500 metrów kwadratowych jest wyposażona w najnowocześniejszy park maszynowy, co pozwoli w niedalekiej przyszłości stworzyć tutaj centrum doskonałości w zakresie produkcji i rozwoju technologii suchych form leków dla grupy Wörwag Pharma.

    Cenimy sobie szacunek, życzliwość, bliskość i odpowiedzialność. Te wartości są podstawą naszego wspólnego rozwoju. Lubimy naszą pracę i jesteśmy dumni z naszych produktów i z naszej firmy.

    Zadania i odpowiedzialności:

    • wykonywanie analiz techniką HPLC,
    • praca zgodnie z zasadami GMP,
    • udział w transferach metod analitycznych,
    • rozwój i walidacja metod analitycznych,
    • nadzór nad dokumentacją przechowywaną w laboratorium.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne,
    • dobra znajomość pakietu MS Office,
    • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z analizami HPLC, UHPLC, TLC, UV-Vis
    • doświadczenie w pracy związanej z rozwojem, walidacją oraz transferem metod analitycznych,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
    • terminowość i skrupulatność,
    • rozwinięte umiejętności organizacyjne,
    • umiejętność współpracy w zespole.

    Nasza oferta:

    • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę,
    • praca pełna ekscytujących wyzwań, dająca szansę uczestniczenia w dynamicznym rozwoju międzynarodowej firmy farmaceutycznej,
    • możliwość uczestnictwa w interesujących projektach,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • prywatna opieka medyczna,
    • ubezpieczenie na życie
    • dofinansowanie do wypoczynku
    • dopłata do Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia,
    • spotkania integracyjne.
    • kasa zapomogowo-pożyczkowa,
    • przyjazna atmosfera i zaangażowany zespół współpracowników.