• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPerformance (SEM)Performance Marketing Specialist
    Performance Marketing Specialist
    Marketing
    Zyskowni.pl

    Zyskowni.pl

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Meta Ads
    Google Analytics
    Google Ads

    Mile widziane

    Google Looker Studio
    Google Ads Editor
    Google Tag Manager
    copywriting
    tiktok ads
    Google Keyword Planner
    Pinterest Ads

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Zyskowni.pl to nie jest kolejna zwykła agencja marketingowa. Dzięki naszemu doświadczeniu biznesowemu i wiedzy marketingowej pomagamy swoim Klientom osiągać sukces rynkowy. W naszej pracy kładziemy duży nacisk na partnerstwo z naszymi Klientami, ponieważ wierzymy, że tylko dzięki dobrej relacji i wzajemnej współpracy możemy osiągnąć spektakularne efekty. Jeśli uważasz, że dobrze odnajdziesz się w takim otoczeniu - to czytaj dalej! 🙂

    Nieustannie poszukujemy osób pełnych ambicji, które razem z nami chcą współtworzyć nowe oblicze rynku agencji marketingowych! Aktualnie szukamy Performance Marketing Specialist, który/a pomoże nam realizować na rzecz naszych Klientów kreatywne kampanie marketingowe, nadzorować je i optymalizować. Sprawdź czy szukamy właśnie Ciebie! 🚀

    Do Twoich obowiązków będzie należało:

    • Samodzielne zarządzanie kampaniami reklamowymi w różnorodnych platformach reklamowych takich jak Google, Facebook, Pinterest, TikTok,
    • Odpowiedzialność za bezpośrednią komunikację z przydzielonymi Klientami, w tym ustalanie szczegółów działań reklamowych, jak również raportowanie osiąganych rezultatów,
    • Monitorowanie efektywności kampanii i przygotowywanie szczegółowych raportów,
    • Współpraca z działem kreatywnym, w tym grafikami i autorami tekstów, przy tworzeniu treści kampanii,
    • Aktywny udział w wymianie wiedzy i doświadczeń dotyczących działań performance marketingowych w zespole.

    Oczekujemy:

    • Przynajmniej 3 lat doświadczenia w zakresie performance marketingu
    • Umiejętności planowania, realizacji i optymalizacji kampanii w Google Ads oraz Facebook Ads,
    • Znajomości narzędzi takich jak Google Analytics, Facebook Ads Manager i Google Ads,
    • Doświadczenia w tworzeniu raportów i proponowaniu innowacyjnych rozwiązań,
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie przynajmniej B1,
    • Wysoce rozwiniętych umiejętności analitycznych i komunikacyjnych.

    Nice to have: Google Ads Editor, Google Tag Manager, Google Keyword Planner, Google Looker Studio, Pinterest Ads Manager, TikTok Ads Manager

    Wynagrodzenie 💰

    B2B: 7200 - 10800 zł netto + vat LUB Umowa zlecenie: 5900 - 8900 zł brutto

    Dodatkowo możesz liczyć na:

    • luźny klimat oraz realny wpływ na rozwój firmy,
    • pracę w 100% zdalną,
    • dużo wyzwań i okazji do rozwoju,
    • pakiet benefitów, m.in.: prywatna opieka medyczna PZU, karta MultiSport lub dofinansowanie do transportu miejskiego, inicjatywy grywalizacyjne wewnątrz organizacji, program poleceń pracowniczych oraz liczne imprezy integracyjne.

    PROCES REKRUTACYJNY

    1. Kiedy Twoje CV wpisze się w nasze wymagania, spodziewaj się telefonu od jednego z naszych menedżerów.
    2. W kolejnym etapie spotkamy się online - by lepiej się poznać i więcej dowiedzieć się o Twoim doświadczeniu.
    3. Ostatni etap to rozmowa techniczna, na której poprosimy Cię o rozwiązanie kilku przykładowych problemów marketingowych.
    4. Na koniec możesz się spodziewać oferty, bądź telefonicznego feedbacku z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

    Chcemy Cię poznać, porozmawiać i sprawdzić, czy nasza przyszła współpraca ma szansę na sukces. Jeżeli jesteś gotowy/a dołączyć do naszego zespołu i czujesz, że to wyzwanie jest stworzone dla Ciebie, nie czekaj – wyślij nam swoje CV już dziś!

    2 174 - 3 105 USD

    B2B

    1 785 - 2 562 USD