• Wszystkie ofertyLubońInneMłodszy Magazynier w Luboniu k. Poznania
    Młodszy Magazynier w Luboniu k. Poznania
    new
    Inne
    FAKRO

    FAKRO

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura
    FAKRO

    FAKRO

    FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. W skład Grupy FAKRO wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych. Nasza historia zaczyna się od dziecięcego marzenia o lepiej zorganizowanym świecie. W 1991 roku to marzenie znalazło swą realizację w postaci firmy FAKRO, która z małego Nowego Sącza wyruszyła na rynki zagraniczne. Dzisiaj jesteśmy obecni w 50 krajach na całym świecie i każdego dnia dokładamy swoją cegiełkę do polepszenia komfortu życia ludzi w różnych zakątkach globu.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    UDT

    BHP

    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. W skład Grupy FAKRO wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych.

    Nasza historia zaczyna się od dziecięcego marzenia o lepiej zorganizowanym świecie. W 1991 roku to marzenie znalazło swą realizację w postaci firmy FAKRO, która z małego Nowego Sącza wyruszyła na rynki zagraniczne. Dzisiaj jesteśmy obecni w 50 krajach na całym świecie i każdego dnia dokładamy swoją cegiełkę do polepszenia komfortu życia ludzi w różnych zakątkach globu.

    Od początku swojej działalności w Polsce i za granicą kierujemy się zasadą społecznej odpowiedzialności. Taka postawa wynika z głębokiej wiary w cztery wartości: rozwój, innowacyjność, odpowiedzialność i wiarygodność. To właśnie one determinują naszą postawę w aspektach takich jak zgodne z prawem zatrudnienie, troska o pracownika, jego rodzinę i zdrowie, dbałość o środowisko naturalne, wsparcie społeczności lokalnych i inicjatyw globalnych, czy wreszcie budowanie dobrych relacji z kontrahentami.

    Miejsce pracy: Magazyn Regionalny w Luboniu, ul Magazynowa 6

    Zakres obowiązków:

    • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
    • przyjmowanie, konfekcjonowanie i wydawanie towarów zgodnie z przyjętymi zasadami
    • dbałość o powierzony sprzęt (wózek, skaner)
    • przestrzeganie zasad BHP
    • poprawna kontrola towarów podczas przyjęcia i wydania pod kątem jakościowym oraz ilościowym

    Wymagania:

    • uprawnienia UDT do prowadzenia wózków widłowych
    • doświadczenie w pracy na magazynie
    • mile widziane wykształcenie średnie
    • dobra organizacja pracy
    • umiejętność pracy w zespole
    • prawo jazdy kategorii B
    • umiejętność obsługi komputera

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie
    • praca w systemie jednozmianowym (7:00 - 15:00)
    • kursy językowe
    • dofinansowanie kart sportowych
    • atrakcyjna oferta grupowego ubezpieczenia w PZU
    • dofinansowanie opieki medycznej
    • parking pracowniczy
    • bonusy świąteczne
    • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe