• Wszystkie ofertyDąbrowaInneKsięgowa/y ds. Środków Trwałych
    Księgowa/y ds. Środków Trwałych
    Inne
    Benefit Systems SA

    Dąbrowa
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Działamy na polskim rynku od 2000 roku i to od nas zaczęła się sportowa rewolucja pracowników. Dzisiaj naszymi klientami są dziesiątki tysięcy pracodawców, świadomych potrzeby dbania o dobrostan swoich pracowników i ponad dwa miliony użytkowników. Witaj w świecie MultiMożliwości!

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    środki trwałe

    Microsoft Office Excel

    MSR

    Mile widziane

    Microsoft Dynamics AX

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Na rozgrzewkę kilka pytań

    • Posiadasz minimum 2 letnie doświadczenia w dziale księgowym?
    • Masz średnie wykształcenie?
    • Znasz aktualne przepisy podatkowe i zagadnienia księgowe?
    • Znasz pakiet MS Office?
    • Twoim atutem jest doświadczenie w obsłudze programu Microsoft Dynamics AX oraz znajomość Międzynarodowych Standardów Rachunkowości?
    • Presja czasu nie wybija Cię z dobrego rytmu pracy?
    • W życiu i w pracy kierujesz się zasadą win-win?

    Sprawdź swój codzienny plan treningowy

    • Prowadzenie ewidencji środków trwałych;
    • Uzgadnianie kont księgi głównej z księgami pomocniczymi;
    • Przygotowanie raportów z zakresu środków trwałych;
    • Przygotowanie i rozliczenie inwentaryzacji środków trwałych;
    • Czynny udział w procesie zamykania miesiąca/roku;
    • Udział w projektach takich jak: łączenie spółek, wdrażaniem nowych systemów księgowych, automatyzacja księgowań.

    Praca w Benefit Systems to sport drużynowy.

    Możesz liczyć na nasze wsparcie!

    • Czekamy na Ciebie z umową o pracę,
    • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00i cenimy sobie work-life balance. Pracujemy w modelu hybrydowym/zdalnym.
    • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą oraz owocami w biurze, a rano czekają na nas śniadania w biurze dofinansowane przez pracodawcę,
    • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy. Korzystamy wtedy z karty BenefitLunch,
    • W drobnych sprawach prywatnych wyręczy Cię Concierge,
    • Możesz rozwijać swoje umiejętności językowe. Do wyboru masz język angielski, niemiecki, hiszpański i włoski,
    • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy Benefit Systems,
    • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych,
    • Jeśli chcesz zadbać o kondycję fizyczną i relaks po pracy, umożliwią Ci to zajęcia sportowe w biurze i online – a dla zaawansowanych sportowców dofinansujemy udział w zawodach sportowych,
    • Czeka na Ciebie dostęp do platformy Multilife, dzięki niej możesz skorzystać z usług i aplikacji z zakresu samorozwoju. Wśród nich między innymi kreator diet, konsultacje z trenerami, aplikacja focusly i wiele innych.
    • Naszym Pracownikom i członkom ich rodziny, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym oferujemy dostęp do wsparcia psychologicznego,
    • Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystać z prywatnej opieki medycznej,
    • W trosce o Twój komfort i zdrowie, oferujemy dofinansowanie do okularów korekcyjnych,
    • Jako rodzic możesz skorzystać z dofinansowania do żłobków i przedszkoli, a w dniu rozpoczęcia roku szkolnego otrzymasz dodatkowe 3 godziny urlopu,
    • Jeśli planujesz kontynuować swoją naukę i rozwijać swoje umiejętności, oferujemy dofinansowanie do edukacji,
    • Dla rozwoju i odpoczynku możesz skorzystać z Biblioteczki i Planszoteki,
    • Dodatkowo o rozwój zawodowy i osobisty zadbamy poprzez szkolenia rozwojowe,
    • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit z punktami, za które kupisz to czego Ci potrzeba oraz będziesz mieć możliwość zakupu tańszych biletów do kina i teatru,
    • Na lepsze poznanie członków zespołu i budowanie relacji organizujemy spotkania integracyjne,
    • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia,
    • W BS Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej!