• Wszystkie ofertyWrocławSupportMarketplace Onboarding Specialist
    Marketplace Onboarding Specialist
    Support
    Connectis_

    Connectis_

    Wrocław
    3 112 - 3 890 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    xml

    API

    Microsoft Office

    FTP

    Opis stanowiska

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy doświadczonego i zorientowanego na sukces Marketplace Onboarding Specialist, który będzie odpowiedzialny za wdrożenie i wsparcie techniczne partnerów handlowych platofrmy marketplace w Polsce. Osoba ta będzie kluczowa w procesie tworzenia i optymalizacji nowej platformy e-commerce w Polsce, pracując zarówno samodzielnie, jak i w ścisłej współpracy z zespołami w Czechach i na Słowacji. W przyszłości będzie poszerzany Polski zespół o kolejne dwie osoby i kandydat z aktualnej rekrutacji będzie Team Leaderem tego zespołu.

    Nasz klient, gdzie będzie zatrudnienie bezpośrednie, to dynamicznie rozwijająca się firma farmaceutyczna działająca w sześciu krajach, która nieustannie rozszerza swoją ofertę e-commerce. Obecnie jest wdrożony model sprzedaży marketplace w Czechach i Słowacji oraz wkrótce w Polsce.

    Obowiązki:

    • Wdrażanie i koordynowanie integracji nowych partnerów handlowych na platformie marketplace.
    • Zarządzanie technicznymi aspektami połączeń, w tym integracjami przez API, feedy XML, manualne wprowadzanie danych oraz narzędzia integracyjne (np. BaseLinker).
    • Wsparcie partnerów handlowych w rozwiązywaniu problemów technicznych związanych z ich integracją na platformie.
    • Ścisła współpraca z zespołami IT, m.in. z Czech i Słowacji oraz z lokalnym zespołem w Polsce, w celu zapewnienia płynnego uruchomienia i rozwijania platformy.
    • Monitorowanie i optymalizacja procesów wdrożeniowych, identyfikowanie i rozwiązywanie problemów technicznych.
    • Udział w strategicznych spotkaniach biznesowych, współpraca z partnerami w zakresie wdrożenia i utrzymania wysokiej jakości usług.
    • Praca w międzynarodowym środowisku z codziennym użyciem języka angielskiego.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na platformach marketplace lub e-commerce.
    • Umiejętność czytania i interpretowania danych API, znajomość narzędzi do wizualizacji danych oraz doświadczenie z FTP.
    • Doświadczenie w pracy z systemami integracyjnymi, takimi jak BaseLinker, oraz z różnymi formami połączeń danych (API, XML, manualne).
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
    • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (szczególnie Excel i Word)
    • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole, zdolność do zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie.
    • Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów technicznych.
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami wdrożeniowymi będzie dodatkowym atutem.
    • Dużym atutem będzie doświadczenie z platformą MIRAKL

    Oferujemy:

    • Bezpośrednie zatrudnienie na Umowę o Pracę u Naszego klienta
    • Możliwość udziału w tworzeniu i rozwijaniu innowacyjnej platformy marketplace od podstaw.
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu.
    • Możliwość rozwoju kariery i objęcia roli lidera zespołu w miarę rozwoju działu.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie)
    • Możliwość częściowej pracy zdalnej (do ustalenia z przełożonym)

    3 112 - 3 890 USD

    B2B