• Wszystkie ofertyLublinLogistykaSpedycjaKoordynator Transportu (m/k/x*)
    Koordynator Transportu (m/k/x*)
    new
    Logistyka
    Raben Logistics Polska

    Lublin
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    skuteczna komunikacja

    dobra organizacja pracy

    zarządzanie

    samodyscyplina

    Opis stanowiska

    Poznasz wspaniałych ludzi, z którymi podzielisz się swoją ekspercką wiedzą. Razem będziecie inicjować i wdrażać ekscytujące międzynarodowe projekty oraz świętować wspólne sukcesy!

    Opis stanowiska:

    • Koordynowanie prac zespołu w zakresie transportu lokalnego;
    • Optymalizacja tras i kosztów;
    • Raportowanie oraz analiza wskaźników jakościowych i finansowych;
    • Poszukiwanie i wdrażanie usprawnień w zakresie funkcjonowania działu na podstawie bieżących analiz i obserwacji;
    • Zabezpieczenie operacji od strony taboru samochodowego;
    • Rozwój współpracy z przewoźnikami w zakresie transportu bliskiego;
    • Ścisła współpraca z działami Obsługi Klienta i Magazynu;
    • Dbałość o bezpieczeństwo w zespole i parametry jakościowe, ilościowe.

    Wymagania:

    • Łatwość w komunikacji i budowaniu relacji z innymi osobami;
    • Zaangażowanie – masz DRIVE do działania i rozwoju osobistego;
    • Obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office, w szczególności Excel;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i szybkość podejmowania decyzji;
    • Konsekwencja w działaniu oraz nastawienie na realizację wyznaczonych celów.

    Oferujemy:

    • Stabilność zatrudnienia w ramach umowy o pracę;
    • Środowisko pracy, w którym możesz się wykazać innowacyjnością i kreatywnością;
    • Benefity m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa lub bilety do kina, paczki dla pracowników itp.;
    • Możliwość realizacji ciekawych, ambitnych i pełnych wyzwań zadań;
    • Program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki stanowiska.

    Mamy drive do rozwoju!

    To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.