• Wszystkie ofertyWrocławSprzedażZarządzanie sprzedażąKey Account Manager
    Key Account Manager
    new
    Sprzedaż
    IBCG Arkadiusz Ziętek

    Wrocław
    2 074 - 2 593 USDBrutto miesięcznie - UoP
    2 074 - 2 593 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    Microsoft Office

    negocjacje

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Firma IBCG jest międzynarodowym sprzedawcą akcesoriów gamingowych i innych z kategorii elektroniki użytkowej. Jesteśmy firmą o stabilnej pozycji na rynku i wciąż dynamicznie się rozwijającą.

    Wspólnie tworzymy markę FroggieX, przez którą promujemy ideę zdrowej rywalizacji i rodzinnej, wspólnej zabawy. Nasze produkty możecie znaleźć na wielu platformach online oraz na półkach polskich elektromarketów.

    Pomimo dużej skali działalności utrzymujemy domową i przyjazną atmosferę w codziennej pracy. Cały zespół dba o to, by wykonywana praca poza efektami w działalności handlowej przynosiła również wewnętrzną satysfakcję i spełnienie osobistych ambicji.

    Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Key Account Manager.

    Zakres obowiązków na podanym stanowisku:

    • Kontakt z Producentami oraz Kluczowymi Klientami na rynkach zagranicznych, w tym:
    • Czechy, Słowacja Węgry, Litwa, Łotwa, Estonia, Serbia, Rumunia, Finlandia, Bułgaria, Ukraina
    • Kreowanie oferty oraz zarządzanie asortymentem.
    • Przygotowanie analiz oraz raportowanie kluczowych obszarów.
    • Odpowiedzialność za planowanie i realizację budżetów rocznych, miesięcznych, kwartalnych.
    • Odpowiedzialność, za promowanie o rozwój powierzonych marek.

    Oczekiwania wobec kandydata:

    • Umiejętność, zarządzania procesami zakupowymi.
    • Umiejętność zarządzania procesami sprzedażowymi.
    • Chęć nauki i zdobywania doświadczenia,
    • Sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań,
    • Umiejętność planowanie krótko i długo terminowego, zarządzania priorytetami.
    • Pozytywne nastawienie do pracy i ludzi.
    • Samodzielność, poczucie odpowiedzialności za swoje stanowisko.
    • Umiejętności i zdolności analityczne.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
    • Znajomość narzędzi MS Office na poziomie bardzo dobrym.
    • Umiejętności negocjacji.
    • Znajomość produktów z kategorii, gaming, zabawki.

    Oferujemy:

    • Stałą i stabilną pracę.
    • Stanowisko stacjonarne w biurze.
    • Pracę w małym, zgranym zespole.
    • Domową atmosferę, daleko nam do podejścia korporacyjnego.
    • Wstępne szkolenie i opiekę pracownika z wieloletnim doświadczeniem.
    • Możliwość rozwoju, poszerzania kompetencji.

    2 074 - 2 593 USD

    Umowa o pracę

    B2B