• Oferty
  • Wszystkie ofertyTomaszów MazowieckiPraca biurowaKupiec
    new
    Praca biurowa
    LARGET Sp. z o.o.

    Kupiec

    Tomaszów Mazowiecki
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    elastyczność

    odpowiedzialność

    Microsoft Office

    Microsoft Office Excel

    skuteczna komunikacja

    prawo jazdy kat. B

    pomysłowość

    Mile widziane

    język niemiecki

    multitasking

    praca w grupie

    priorytetyzacja

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Twój zakres obowiązków:

    • przygotowywanie i organizowanie procesu zakupów
    • poszukiwanie nowych oraz współpraca z istniejącymi dostawcami, podwykonawcami i usługodawcami
    • analizowanie dokumentacji zleceniodawców z zapytań ofertowych
    • prowadzenie negocjacji warunków, cen i umów z dostawcami
    • proponowanie rozwiązań mających na celu optymalizację kosztów zakupu
    • nadzór nad terminową realizacją zamówień
    • opracowywanie dokumentów handlowych (zapytania ofertowe, zmówienia, umowy)

    Nasze wymagania:

    • doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów
    • wysoka komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania relacji
    • praktyczna umiejętność prowadzenia negocjacji
    • inicjatywa, samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej w tym prowadzenia kilku projektów jednocześnie
    • umiejętność czytania dokumentacji projektowej
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • bardzo dobra znajomość MS Excel
    • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
    • prawo jazdy kat. B