• Wszystkie ofertyKrakówHoReCaGastronomiaPracownik produkcji Good Lood i Good Noot
    Pracownik produkcji Good Lood i Good Noot
    new
    HoReCa
    Lood is Good

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    empatia

    Opis stanowiska

    Lokalizacja: Kraków

    • praca stacjonarna
    • praca zmianowa
    • dni pracy: pon-pt, weekend, święta

    Czego oczekujemy?

    • aktualnego orzeczenia sanitarno-epidemiologicznego,
    • dyspozycyjności minimum 80h w miesiącu w tym dwa weekendy przepracowane.
    • gotowość do pracy zmianowej,
    • umiejętność współpracy i działania pod presją czasu
    • dokładność do przyswojenia wiedzy z zakresu procesu produkcyjnego,
    • zapału do pracy, energii i pozytywnego nastawienia ;)

    Zakres obowiązków:

    • produkcja lodów i kremów Good Noot
    • prażenie i mielenie orzechów oraz prażenie kawy,
    • obsługa maszyn produkcyjnych,
    • odpowiedzialność za powierzony sprzęt,
    • przestrzeganie standardów dotyczących pracy z żywnością,
    • kręcenie najlepszych loodów i kremów w Krakowie i Warszawie.

    Czas pracy:

    • od poniedziałku do soboty w godzinach 6:30-21:30 (Produkcja Good Noot ul. Elsnera)
    • od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7-22:30 (Produkcja Loodów ul. Montwiłła Mireckiego)

    Co oferujemy:

    • stawkę godzinową 28,10 zł brutto,
    • elastyczny grafik,
    • szkolenie na start - nie musisz nic wiedzieć, wszystkiego Cię nauczymy!
    • niezbędne narzędzia do pracy (sprzęt, ubranie ochronne, środki higieny i bezpieczeństwa).
    • wspaniałą atmosferę pracy,
    • możliwość korzystania z pakietów sportowych
    • loody bez ograniczeń ;)