• Wszystkie ofertyKatowiceMarketingSocial mediaSpecjalista/ka ds. Content Marketingu
    Specjalista/ka ds. Content Marketingu
    Marketing
    Maranello Motors

    Katowice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    kreatywność

    Video

    Content Marketing

    marketing

    fotografia

    social media

    Adobe Photoshop

    Opis stanowiska

    La Squadra to unikalny koncept łączący miłośników samochodów sportowych i motoryzacji w najlepszym wydaniu będąc częścią marek takich jakich jak Ferrari, Bugatti, Pagani czy Rimac.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista/ka ds. Content Marketingu. Jeśli jesteś kreatywny/a, samodzielny/a, motoryzacja jest jedną z Twoich pasji i chcesz rozwijać swoje umiejętności w content marketingu, to ta oferta jest dla Ciebie!

    Jak będzie wyglądała Twoja praca:

    • organizacja sesji zdjęciowych oraz realizacja materiałów video
    • Realizacja zdjęć/filmów reportażowych z wydarzeń
    • współpraca z zewnętrznymi fotografami oraz agencjami
    • Przygotowywanie zdjęć oraz video do publikacji

    Twój zakres obowiązków:

    • Planowanie i realizacja kampanii content marketingowych zgodnie ze strategią firmy
    • Tworzenie i zarządzanie treściami foto/video na potrzeby różnych kanałów digital, w tym stron internetowych, mediów społecznościowych (FB, IG, TikTok, YouTube) i newsletterów.
    • ⁠Przygotowywanie angażujących i atrakcyjnych wizualnie materiałów, w tym grafik, zdjęć i filmów.
    • Monitorowanie trendów w content marketingu i wdrażanie nowych pomysłów
    • Współpraca międzydziałowa oraz realizacja wyznaczonych zadań

    Dołącz do nas, jeśli:

    • Fotografia i realizacja materiałów video to Twoja pasja
    • Obsługa sprzętu fotograficznego to dla Ciebie pestka
    • Masz podstawową znajomość narzędzi do tworzenia i edycji treści, takich jak Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, Premiere Pro), Canva, CupCut.
    • Wiesz jak tworzyć treści na platformy takie jak LinkedIn, Facebook, YouTube tak by angażowały społeczność
    • Dbasz o szczegóły, jesteś dobrze zorganizowany/a i doprowadzasz podjęte działania do końca :)
    • Jesteś pełen/a pozytywnej energii!
    • Jesteś odpowiedzialny/a i samodzielny/a,
    • Jesteś team playerem,

    Mile widziane:

    • doświadczenie w realizacji content'u motoryzacyjnego - mile widziane
    • Posiadasz własny sprzęt foto/video: aparaty, obiektywy, lampy - nie jest to warunek konieczny
    • wiedza z zakresu e-marketingu i praktyczna znajomość social mediów,
    • dyspozycyjność także w wybrane weekendy
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Pracę z najnowszą technologią motoryzacyjną i najbardziej prestiżowym obiekcie w Polsce
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
    • Pracę w zespole pełnym pomysłów i inicjatyw
    • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
    • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, Multisport, zajęcia Joga).
    • Bezpłatną naukę języka angielskiego w siedzibie pracodawcy;