• Wszystkie ofertyLublinSprzedażZarządzanie sprzedażąZastępca managera / Refrakcjonista / Optometrysta
    Zastępca managera / Refrakcjonista / Optometrysta
    Sprzedaż
    MUSCAT

    MUSCAT

    Lublin
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    kontakt z klientem

    Mile widziane

    dobór korekcji okularowej

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    MUSCAT to polska marka okularów, startup podbijający rynek optyczny i prawdziwy omnichannel. Gdy otwieraliśmy pierwszy showroom, pragnęliśmy wyróżnić się indywidualnym podejściem do klienta i pasją do okularów. Dziś MUSCATY można kupić w 12 salonach optycznych w Polsce i jednym w czeskiej Pradze, a w planach mamy kolejne otwarcia. Tworzymy okulary inaczej, by każdy czuł się w nich wyjątkowo. To co nas wyróżnia to fakt, że MUSCATY, można kupić tylko i wyłącznie na stronie i w autoryzowanych salonach pod naszą marką - MUSCAT. Dołączając do nas będziesz mieć realny wpływ na budowanie najbardziej kochanej marki modowej okularów w środkowo-wschodniej Europie.

    📌 Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Zastępcy managera, która dołączy do naszego salonu w Lublinie w wymiarze pełnego lub 3/4 etatu.

    👓 Możliwe łączenie pracy z klientem z pracą w gabinecie w zakresie doboru korekcji okularowej.

    Co będzie należeć do Twoich obowiązków?

    • prowadzenie sprzedaży detalicznej okularów w Showroomie Muscat - profesjonalne i aktywne doradztwo w zakresie oferowanych usług i produktów,
    • wsparcie managera w zarządzaniu podległym zespołem - organizacja pracy, planowanie działań, priorytetyzacja zadań, delegowanie obowiązków,
    • udział w przygotowywaniu optymalnych harmonogramów pracy zespołu (grafików),
    • realizacja celów finansowych, proaktywność w podejmowaniu działań podnoszących wyniki sprzedaży,
    • bieżące raportowanie sprzedaży i poziomu realizacji celów,
    • dbanie o ekspozycję - wdrażanie strategii i zmian z obszaru Visual merchandisingu,
    • zapewnianie najwyższego poziomu obsługi Klientów zgodnie z przyjętymi standardami firmy, budowanie i utrzymywanie długotrwałych i pozytywnych relacji z Klientami,
    • motywowanie zespołu do osiągania wyższych celów,
    • ścisła współpraca z Manager showroomu, Kierownikiem Regionalnym, zespołem szkoleniowym oraz zespołem back office & operations.

    Co oferujemy?

    • pracę w pełnym wymiarze godzinowym, w oparciu o umowę o pracę, z elastycznym grafikiem (możliwość łączenia pracy ze studiami),
    • stałe wynagrodzenie + premie uzależnione od osiągnięcia planów sprzedażowych,
    • okulary pracownicze i atrakcyjne zniżki na asortyment okularowy dla Ciebie i Twojej rodziny,
    • pracę w firmie ze startupowym DNA ;)
    • rozwiniętą ofertę szkoleniową oraz możliwość doskonalenia w dziedzinie optyki (współfinansujemy naszym pracownikom kursy, szkolenia i studia z zakresu optyki i optometrii).
    • Możliwość dołączenia do pakietu Multilife oraz Multisport

    Czego oczekujemy od Kandydatów?

    • orientacji na wyniki sprzedaży oraz na Klienta,
    • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
    • inicjatywy i zaangażowania w podejmowane działania,
    • doskonałej organizacji pracy własnej i zespołu,
    • entuzjazmu i chęci podnoszenia kwalifikacji.