• Wszystkie ofertyWarszawaPraca biurowaKoordynator/ka ds. szkoleń
    Koordynator/ka ds. szkoleń
    Praca biurowa
    NASK

    NASK

    Warszawa
    1 820 - 2 080 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    organizacja szkoleń
    koordynacja szkoleń

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jesteśmy zespołem, który w NASK PIB zajmuje się kompleksową organizacją szkoleń specjalistycznych z zakresu cyberbezpieczeństwa. W związku z realizacją nowego projektu poszukujemy osoby na stanowisko koordynatora/-ki ds. szkoleń, którą interesują zagadnienia cyberbezpieczeństwa, lubi pracę z ludźmi, dba o wysoką jakość relacji i jest nastawiona na skuteczną realizację celów.

    Zakres zadań na tym stanowisku:

    • Organizacja i koordynacja szkoleń, w tym m.in.: między innymi ustalanie terminów szkoleniowych, kontakt z trenerami, rejestrowanie szkoleń
    • Obsługa klientów zewnętrznych i wewnętrznych
    • Współtworzenie kalendarza szkoleń
    • Bieżąca współpraca z trenerami na terenie całej Polski
    • Przygotowywanie ofert i materiałów szkoleniowych
    • Rekrutacja i rejestracja uczestników szkoleń
    • Sporządzanie podsumowań i ankiet ewaluacyjnych
    • Przygotowywanie dokumentów, raportów i statystyk, analiza raportów poszkoleniowych
    • Przygotowywanie różnego typu dokumentacji projektowej
    • Inne bieżące sprawy administracyjne

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • Otwartość i komunikatywność
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętności negocjacyjne
    • Doskonałe umiejętności organizacyjne
    • Odpowiedzialność i zaangażowanie
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Proaktywne podejście do realizacji powierzonych zadań: otwartość, samodzielność, inicjatywa
    • Umiejętności pracy w dynamicznym i zmiennym środowisku
    • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności znajomość Excel i umiejętność przygotowywania zestawień
    • Gotowość do wyjazdów służbowych
    • Czynne prawo jazdy kat. B

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Doświadczenie w pracy z systemem elektronicznego obiegu dokumentów

    1 820 - 2 080 USD