• Wszystkie ofertyWarszawaSupportSpecjalistka / Specjalista ds. Obsługi Klienta
    Specjalistka / Specjalista ds. Obsługi Klienta
    new
    Support
    Nice To Fit You

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja
    Angielski
    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    Zakres obowiązków:

    • Dbanie o satysfakcję klientów poprzez budowanie trwałych relacji.
    • Obsługa klientów we wszystkich kanałach kontaktu: infolinia, mail, livechat.
    • Rozwiązywanie zgłoszeń reklamacyjnych zgodnie z naszymi standardami.
    • Promowanie pozytywnego wizerunku marki podczas każdej interakcji z klientami.
    • Współpracę z innymi działami firmy w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klienta.
    • Realizację celów biura obsługi klienta i dbanie o najwyższy standard obsługi.
    • Wykonywanie innych zadań wyznaczonych przez przełożonego.

    Wymagania:

    • Pozytywna energia i zapał do pracy.
    • Wysoka kultura osobista i orientacja na klienta.
    • Sumienne podejście do powierzonych zadań.
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym Pn.- Pt. --> 6:00-14:00 i 10:00-18:00, Sb --> 8:00-14:00 (1-2 soboty w miesiącu)
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę.
    • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji.
    • Elastyczny grafik pracy.
    • Możliwość wprowadzania własnych pomysłów i ciągłego rozwoju.
    • Stabilną i długotrwałą współpracę w zgranym i przyjaznym zespole.
    • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, słuchawki.
    • Dobrze skomunikowane biuro na warszawskim Ursusie.
    • Odpowiednie urozmaicenie dla Twojego podniebienia - bo dbamy o każdy detal!
    • Opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i dofinansowanie Multisport
    • Zniżki na nasze diety

    Jeśli czujesz, że to stanowisko jest dla Ciebie, nie zwlekaj - aplikuj już teraz! Dołącz do naszego zespołu i wspólnie twórzmy niezapomniane doświadczenia dla naszych klientów.