• Wszystkie ofertyWrocławSprzedażZarządzanie sprzedażąDelivery Manager
    Delivery Manager
    new
    Sprzedaż
    non.agency

    non.agency

    1 815 - 2 074 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    zarządzanie projektami

    Opieka nad klientem

    umiejętności komunikacji

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Stanowisko: Delivery Manager / Project Manager

    Rodzaj umowy: B2B

    Wynagrodzenie: 7 - 8 tys. netto + VAT B2B

    Czy wiesz, że 68% konsumentów twierdzi, że są skłonni zapłacić więcej za produkty i usługi od marki znanej z dobrej obsługi klienta?

    I tu właśnie wkraczasz Ty.

    Jako nasz Delivery Manager będziesz przyjazną twarzą naszego zespołu, dbając o to, aby każdy klient czuł się jak VIP od momentu, w którym się z nami skontaktuje. Będziesz dbać o terminową realizację projektów. Będziesz zbierać wiadomości, organizować spotkania i pielęgnować silne relacje. Będziesz także tworzyć raporty, precyzyjnie obsługiwać zapytania i identyfikować możliwości sprzedaży. Nauczysz się także wszystkiego, co warto wiedzieć o tworzeniu stron internetowych!

    Nasze wymagania techniczne:

    • Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu relacjami z klientami, najlepiej w środowisku marketingu cyfrowego lub agencji - 1-3 lata.
    • Silne zdolności analityczne i biegłość w analizie danych i narzędziach raportowania.
    • Zrozumienie kluczowych wskaźników sukcesu klienta i wykorzystanie ich do pomiaru i komunikowania wartości dostarczanej klientom.
    • Podstawy techniczne (wiedza na temat HTML, CSS, PHP, tworzenia stron internetowych, UX, UI)
    • Języki: angielski (co najmniej B2) i polski (co najmniej B2)

    Wymagane umiejętności miękkie:

    • Umiejętności komunikacyjne (must have!).
    • Umiejętność rozwiązywania problemów i proaktywne podejście.
    • Zorientowanie na klienta - priorytetowe traktowanie potrzeb klienta i praca na rzecz jego sukcesu z produktem lub usługą.
    • Umiejętności analityczne - biegłość w analizowaniu opinii klientów i danych dotyczących użytkowania w celu identyfikacji trendów, obszarów wymagających poprawy oraz możliwości sprzedaży dodatkowej lub krzyżowej.
    • Chęć nauki i rozwoju w obszarze sprzedaży.

    Twoja misja:

    ⏱️ Dbanie o terminową realizację projektów.

    🤝 Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami.

    🗣️ Zbieranie zapytań od klientów i przekazywanie ich odpowiedniej osobie.

    ⚠️ Sygnalizowanie problemów i potencjalnych możliwości sprzedaży z finezją aktualizacji algorytmu.

    Co oferujemy?

    • 20 dni wolnych w roku.
    • 100% pracy zdalnej lub hybrydowej (jeśli jesteś z Poznania).
    • Możliwość nauki i rozwoju - nauczymy Cię wszystkiego o tworzeniu stron internetowych, jeśli chcesz się rozwijać.
    • Płaską strukturę firmy.
    • Elastyczne godziny pracy (z monitorowaniem czasu pracy).
    • Praca oparta na zaufaniu i odpowiedzialności.
    • Praca zorientowana na eksperymenty i innowacje.
    • Benefity takie jak pakiety sportowe oraz medyczne.

    Kim jesteśmy?

    Non.agency to międzynarodowy zespół specjalizujący się w usługach SEO i budowy stron internetowych, charakteryzujący się innowacyjnością i kreatywnością. Wykorzystujemy najnowsze technologie, takie jak sztuczna inteligencja (AI) i uczenie maszynowe (ML), aby dostarczać najwyższej jakości usługi z zakresu marketingu wyszukiwarkowego. Współpracujemy zarówno z agencjami, jak i klientami indywidualnymi.

    Proces rekrutacji:

    Nasz proces rekrutacji składa się z czterech części, z których wszystkie są przeprowadzane online, aby zapewnić bezpieczeństwo i wygodę wszystkim zaangażowanym stronom.

    • Krok 1: rozmowa z naszym rekruterem.
    • Krok 2: rozmowa z potencjalnym menedżerem.
    • Krok 3: Jeśli wszystko pójdzie dobrze i będziesz pasował na dane stanowisko, z przyjemnością powitamy Cię w naszym zespole! :)

    Jeśli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem, wyślij nam swoje CV! ☀️

    1 815 - 2 074 USD

    B2B