• Oferty
  • Wszystkie ofertyGdańskSupportBusiness Customer Support
    Business Customer Support
    Support
    Parleto

    Parleto

    Gdańsk
    1 296 - 2 074 USDBrutto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    obsługa klienta

    Opis stanowiska

    Odkrywanie potrzeb Klienta Biznesowego, pomoc Klientom w obsłudze aplikacji, analiza produktów i weryfikacja poprawności ich działania. Aplikuj i rozwijaj swoje kompetencje w Zespole ds.Wdrożeń i Wsparcia - pełnym pasji i inicjatywy!

    Cechy, których poszukujemy:

    • odznaczasz się otwartością na kontakt z Klientem,
    • czerpiesz satysfakcję z udzielania pomocy innym,
    • starannie wykonujesz powierzone zadania,
    • pracujesz zespołowo i z zaangażowaniem przy tworzeniu rozwiązań,
    • chcesz uczyć się od innych i potrafisz prosić o pomoc,
    • potrafisz budować relacje z Klientami,

    Mile widziane:

    • doświadczenie w pracy z Klientami.

    Jakie zadania czekają na Ciebie:

    • pomoc klientom biznesowym w bieżącej obsłudze naszych aplikacji,
    • rozbudowa oraz aktualizacja dokumentacji technicznej (pomoc systemowa/baza wiedzy),
    • testowanie aplikacji z perspektywy użytkownika

    Możesz nauczyć się:

    • budowania relacji B2B i projektowania funkcjonalności produktów w oparciu o potrzeby Klienta,
    • testowania aplikacji o rozbudowanych strukturach i powiązaniach wewnętrznych,
    • tworzenia oraz zarządzania treścią/dokumentacją dla dużych systemów informatycznych,
    • przygotowywania zgłoszeń dla programistów oraz administratorów sieci.

    Spodziewaj się:

    • wdrożenia i szkoleń wstępnych,
    • możliwości pracy w trybie hybrydowym,
    • stabilnego zatrudnienia, w oparciu o wybraną przez Ciebie formę umowy,
    • solidnego doświadczenia i podniesienia swoich umiejętności,
    • szczerej i swobodnej komunikacji w zespole,
    • przestrzeni do realizacji własnych pomysłów i wsparcia w wyborze najlepszej dla Ciebie ścieżki rozwoju,
    • dzielenia się wiedzą, szkoleń i pakietu sportowego dla równowagi,
    • swobodnej atmosfery (mówimy sobie „na Ty”, nie mamy dresscode’u).

    Czekamy na Twoją aplikację – najlepiej za pośrednictwem naszego internetowego portalu aplikacyjnego! W ten sposób możemy zapewnić szybszy proces, a dla Ciebie bardzo łatwe jest przesłanie dokumentów aplikacyjnych.

    1 296 - 2 074 USD

    Dowolna