• Wszystkie ofertySzklarska PorębaHoReCaHotelarstwoSpecjalista ds. rezerwacji
    Specjalista ds. rezerwacji
    HoReCa
    Platinum Mountain Hotel&SPA

    Szklarska Poręba
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    Microsoft Office

    dobra organizacja pracy

    praca w grupie

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksusowy Hotel 5* oraz 11 komfortowych Apartamentowców i Platinum Adults, obiekt dedykowany dla gości dorosłych 12+. Resort dysponuje blisko 150 pokojami oraz 400 apartamentami, 5 salami konferencyjnymi i oferuje swoim gościom bogatą, rodzinną infrastrukturę z kompleksem basenów, saun, siłownią oraz strefą SPA Dr Irena Eris Beauty, a także trzema restauracjami a'la carte i lobby barem.

    W związku z rozbudową obiektu, zapraszamy Cię do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko: Specjalista ds. rezerwacji.

    Miejsce Pracy: Szklarska Poręba.

    Oferujemy możliwość zakwaterowania na terenie resortu.

     Zakres obowiązków:

     - Aktywna sprzedaż usług hotelowych,

    - Udzielanie kompleksowych informacji o ofercie hotelu i dostępnych usługach,

    - Obsługa rezerwacji indywidualnych,

    - Reagowanie na bieżące potrzeby i dbanie o pozytywne relacje z gośćmi,

    - Ścisła współpraca z pozostałymi działami hotelu w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi.

    Oczekiwania:

     - Doświadczenie w sprzedaży, preferowane w obszarze call center lub sprzedaży usług,

    - Doskonałe umiejętności budowania relacji z klientami oraz elastyczność w dostosowywaniu się do ich potrzeb,

    - Inicjatywa, samodzielność i zaangażowanie w wykonywaniu zadań,

    - Znajomość języka angielskiego, mile widziana także znajomość języka niemieckiego lub czeskiego,

    - Gotowość do pracy w elastycznych godzinach, także w weekendy i święta (dział sprzedaży indywidualnej pracuje w godz. 8.00 – 22.00, 7 dni w tygodniu).

    Oferujemy:

     - Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z Twoimi preferencjami,

    - W przypadku relokacji, możliwość zakwaterowania na terenie resortu,

    - Możliwość rozwoju zawodowego w ramach działu oraz w strukturach hotelu oraz udziału w szkoleniach organizowanych przez hotel,

    - Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pozytywnej energii i zgranym zespole,

    - Udział w programie motywacyjnym #PlatynowaKariera, który wiąże się z szeregiem benefitów,

    - Program Poleceń Pracowniczych,

    - Program MultiLife Extra,

    - Zniżki do 50 % na: zabiegi w gabinetach Dr Irena Eris, pobyt w obiektach marki Górskie Resorty, korzystanie z części gastronomicznej obiektu,

    - Ubezpieczenie grupowe,

    - Posiłki pracownicze,

    - Paczki świąteczne,

    - Parking dla pracowników.

    Dołącz do naszego #PlatynowegoZespołu, który tworzą zdolni, kreatywni, energiczni i pełni pasji do hotelarstwa ludzie. ​