• Oferty
  • Wszystkie ofertyPoznańDesignGrafikaGrafik/ Graficzka
    Grafik/ Graficzka
    new
    Design
    PragmatIQ Kancelaria Prawna Szymkowiak S.K.A.

    Poznań
    1 298 - 2 077 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    design

    multitasking

    pakiet Adobe Creative Cloud

    Adobe Photoshop

    Opis stanowiska

    Kogo szukamy?

    Poszukujemy utalentowanego i kreatywnego grafika, który dołączy do naszego zespołu.  Jeśli masz pasję do tworzenia wyjątkowych projektów wizualnych, znasz nowoczesne narzędzia graficzne i potrafisz efektywnie łączyć estetykę z funkcjonalnością, to właśnie Ciebie szukamy! Jeśli jesteś zmotywowany, pełen pomysłów i gotowy na wyzwania, dołącz do nas! Sprawdź poniżej, co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

    Twój zakres obowiązków:

    • Tworzenie materiałów marketingowych i promocyjnych (np. broszur, ulotek, banerów),
    • Tworzenie grafik na potrzeby mediów społecznościowych i kampanii online,
    • Przygotowanie materiałów do druku,
    • Złożenie ebooka i książki,
    • Dbanie o wysoką jakość materiałów marketingowych i promocyjnych oraz zgodność z wytycznymi marki,
    • Projektowanie graficzne stron internetowych,
    • Utrzymywanie terminów realizacji projektów.

    Dlaczego warto z nami współpracować?

    • Dofinansowanie do karty MultiSport,
    • Regularne spotkania z Team Liderem dotyczące Twojego rozwoju i progresu w projektach,
    • Elastyczność w sposobie pracy – po okresie próbnym możliwość pracy zdalnej (max. 2 dni na tydzień),
    • Firmowa kuchnia z posiłkami przygotowywanymi na miejscu,
    • Regularne integracje zespołowe,
    • Ubezpieczenie na życie,
    • Dodatkowe płatne dni wolne po przekroczeniu określonego stażu.

    Nadal masz wątpliwości? Zobacz, z kim będziesz pracować, poznaj nasz zespół

    Co oferujemy?

    • Współpracę opartą o kontrakt B2B,
    • Wynagrodzenie w przedziale 5 000 – 8 000 pln netto +VAT (B2B)
    • Po okresie próbnym - premię kwartalną uzależnioną od wyników indywidulanych oraz wyników firmy,
    • Za każde pełne 3 lata współpracy z 1 dodatkowy płatny dzień wolny w roku.

    Aplikuj, jeśli:

    • Masz "łeb na karku” - potrafisz kreatywnie myśleć i podejmować logiczne wybory,
    • Zdobyłeś min. 1 rok doświadczenia na stanowisku grafika/graficzki,
    • Posiadasz bardzo dobrą znajomość programów graficznych ze środowiska Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop),
    • Posiadasz umiejętności przygotowywania materiałów do druku,
    • Masz wysoką wrażliwość estetyczna,
    • Charakteryzuje Ciebie kreatywność i myślenie out of the box,
    • Przywiązujesz dużą uwagę do szczegółów
    • Znasz bieżące trendy w dziedzinie marketingu i potrafisz aplikować je we własnych działaniach,
    • Potrafisz samodzielnie szukać rozwiązań oraz podejmujesz inicjatywy w codziennym działaniu,
    • Wykazujesz się dobrą organizacją pracy przy wielu projektach.

    A dodatkowo, mile widziane będzie, jeśli:

    • Masz doświadczenie w branży prawnej lub podatkowej,
    • Znasz j. angielski na poziomie B2.

    Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny?

    1. Weryfikacja przesłanych CV i portfolio.
    2. Wstępna rozmowa na MS Teams (15-30 minut) – to pierwszy kontakt z Tobą 😊. Podczas tej rozmowy chcemy Ci bliżej przedstawić kancelarię, dział i stanowisko, na które aplikujesz. Wspólnie z Tobą potwierdzamy kluczowe kwestie takie jak motywacja do dołączenia do PragmatIQ, oczekiwania dotyczące wynagrodzenia, preferowana forma zatrudnienia i dyspozycyjność. To dla nas ważny moment, by poznać Ciebie bliżej.
    3. Test online – aby upewnić się, że posiadasz niezbędne dla nas zdolności analityczne, w kolejnym kroku otrzymujesz od nas do wykonania test, który sprawdza umiejętności matematyczne oraz logicznego myślenia.
    4. Zadanie rekrutacyjne – aby dopełnić merytoryczną weryfikację w kolejnym kroku otrzymujesz ode nas zadanie rekrutacyjne do wykonania. Dzięki temu możemy odpowiednio ocenić Twoje dopasowanie do stanowiska. Ty z kolei masz próbkę tego, jak praca u nas wygląda, więc na tym etapie też możesz ocenić, czy jest to coś, czego szukasz.
    5. Spotkanie rekrutacyjne (60-90 minut) – w ostatnim kroku zapraszam Cię na spotkanie rekrutacyjne, w którym będą uczestniczyć Specjalistka ds. HR, Supervisor i/lub Team Leader. Celem tego etapu jest wzajemne poznanie się. Chcemy, byś mógł_a zadać nam pytania, które Cię nurtują. My z kolei chcemy dowiedzieć się, co dla Ciebie jest ważne w Twojej karierze zawodowej oraz jakie kwestie merytoryczne są dla Ciebie istotne.
    6. Decyzja i feedback – po przejściu wszystkich etapów podejmujemy decyzję i wracamy z informacją zwrotną do każdego kandydata.

    Czekamy na Twoje CV i portfolio!

    1 298 - 2 077 USD

    B2B