• Wszystkie ofertyKatowiceSupportSpecjalista ds. Obsługi Klientów z j. niemieckim (C1/C2) (m/k)
    Specjalista ds. Obsługi Klientów z j. niemieckim (C1/C2) (m/k)
    new
    Support
    PROFIT HR

    PROFIT HR

    Katowice
    2 334 - 2 593 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język niemiecki

    Microsoft Office

    praca biurowa

    obsługa klienta

    CRM

    Mile widziane

    doświadczenie w branży

    opieka

    senioralna

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    PROFIT HR ( Certyfikat 8985) to platforma usług personalnych. Specjalizujemy się w poszukiwaniu kandydatów i obsłudze Klientów niemieckojęzycznych w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Stale poszukujemy specjalistów i ekspertów w różnych obszarach biznesowych znających język niemiecki i będących profesjonalistami w swojej branży.

    MY NIE SZUKAMY. MY ZNAJDUJEMY.  Nasza baza specjalistów budowana jest na bieżąco. Współpracujemy tylko z profesjonalistami, którymi są zarówno firmy, jak i kandydaci. Rekrutacja to proces, a nie chwilowe zaspakajanie potrzeby. Nasi Klienci to spółki działające i rozwijające się w środowisku międzynarodowym, pochodzące w większości z krajów niemieckojęzycznych.

    Obecnie zapraszamy do kontaktu osoby, które chciałyby zostać przez nas znalezione i posiadające kompetencje na stanowisko Specjalisty ds. obsługi Klientów. Nasz Klient- szwajcarska spółka Pflegehilfe Schweiz AG, działająca w branży opiekuńczej jest rodzinnym przedsiębiorstwem poszukującym kolejnego członka zespołu do swojego oddziału w Polsce na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTÓW (m/k) j. niemiecki C1/C2

    Miejsce pracy: Katowice Centrum/ praca stacjonarna

    Nr. referencyjny  MK/PHS/KAT

    Wynagrodzenie 9-10 000 PLN Brutto

     ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Pisemny i telefoniczny kontakt z Klientami w Szwajcarii,
    • Sprzedaż usług, doradztwo i konsultacje,
    • Wspieranie pracowników podczas rozmów z Klientami i monitorowanie jakości interview.

    OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

    • Biegłej znajomości j.  niemieckiego min. C1, preferowany na poziomie ojczystym ,
    • Znajomość MS Office na poziomie dobrym/ bardzo dobrym,
    • Doświadczenie zawodowe w obsłudze Klienta,
    • Znajomość branży opiekuńczej w pracy z osobami starszymi i seniorami będzie atutem,
    • Praktyka w  obsłudze CRM mile widziana,
    • Pozytywne nastawienie,
    • Dokładność w wykonywaniu zadań,
    • Gotowość do pracy w zespole,
    • Szybka reakcja na zmiany,
    • Łatwość w ustalaniu priorytetów,
    • Dobre wyczucie ludzkich cech i predyspozycji do wykonywania zawodu opiekuna osób starszych
    • Uczciwość
    • Gotowość nauki i poszerzania wiedzy.

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Samodzielne stanowisko oraz ciekawą i pełną wyzwań pracę,
    • Możliwość używania j. niemieckiego w codziennych kontaktach biznesowych,
    • Realną możliwość rozwoju.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim

    2 334 - 2 593 USD