• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaDesignGrafikaGraphic Designer
    Graphic Designer
    Design
    Result Media Sp. z o.o.

    Warszawa
    1 558 - 1 947 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 428 - 1 688 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Result Media to certyfikowana agencja SEM/SEO. Pracujemy dla wiodących marek w Polsce i na świecie. Jako Google Partner Premier i Facebook Business Partner wspieramy firmy, korzystając z najbardziej zaawansowanych narzędzi marketingu internetowego.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    motiondesign

    Adobe InDesign

    Canva

    pakiet Adobe Creative Cloud

    Adobe Photoshop

    Mile widziane

    kreatywność

    pomysłowość

    design

    Figma

    dobra organizacja pracy

    AI

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Do naszego zespołu szukamy Graphic Designera

    Najbardziej pożądamy osoby kreatywnej, dokładnej i ciekawej świata!

    Zadania

    • przygotowanie kreacji graficznych do systemów reklamowych (Google Ads, Facebook Ads, system RTB),
    • tworzenie kreacji mailingowych,
    • tworzenie landing page’y i stron internetowych,
    • tworzenie identyfikacji wizualnej,
    • projektowanie i przygotowanie plików do druku (DTP).

    Oczekiwania

    • przynajmniej dwa lata doświadczenia w digital design,
    • bardzo dobra znajomość programów z pakietu Adobe CC: Photoshop, Illustartor, znajomość zagadnień Motion Design będzie dodatkowym atutem,
    • znajomość formatów reklamowych Google i Facebook,
    • podstawy projektowania stron internetowych oraz mailingów,
    • poczucie estetyki i znajomość najnowszych trendów w web designie,
    • terminowość, skrupulatność i zaangażowanie w realizowane projekty,
    • chęć uczenia się i rozwijania swoich umiejętności,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • gotowość do podejmowania nowych wyzwań,
    • dobra organizacja pracy.

    Mile widziane:

    • umiejętność korzystania z rozwiązań wykorzystujących AI,
    • znajomość narzędzia Canva.

    Co oferujemy

    • stabilną pracę w trybie stacjonarnym z opcją wykorzystania kilku dni pracy zdalnej,
    • duży przekrój ciekawych i rozwojowych projektów, co pozwala szybko zdobyć wartościowe doświadczenie,
    • przyjemną atmosferę, wdrożenie i wsparcie teamu i zarządu,
    • pewną i sprecyzowaną ścieżkę rozwoju w jednej z najbardziej docenianych agencji marketingu internetowego w Polsce,
    • szkolenia z zakresu web design, UX, digital marketing,
    • udział w konferencjach branżowych, dostęp do najnowszych technologii w dziedzinie reklamy internetowej,
    • prywatną opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia zdrowotnego PZU,
    • dofinansowanie do pakietu Multisport.

    Wraz z CV poprosimy o portfolio!

    Do zobaczenia na pokładzie!

    1 558 - 1 947 USD

    B2B

    1 428 - 1 688 USD