• Wszystkie ofertyKrakówSupportCustomer Service Specialist with German
    Customer Service Specialist with German
    new
    Support
    SALES HR

    SALES HR

    Kraków
    2 334 - 3 112 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język niemiecki

    Opis stanowiska

    Naszym klientem jest nowo otwierane centrum SSC obsługi klienta.

    Zakres obowiązków

    • odpowiadanie na zapytania klientów ze Szwajcarii w języku niemieckim : najczęściej dotyczące aktywacji pakietu, płatności, wysyłek
    • sprawdzanie statusów klientów w systemie, ich płatności, rodzaju usług
    • wpisywanie danych do systemu
    • zamykanie zlecenia

    Poszukiwane kompetencje

    firma zapewnia wszystkie niezbędne szkolenia (szkolenie trwa ok 14dni) - jest płatne przez pracodawcę

    • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (C1) , drugi język nie jest wymagany
    • doświadczenie w obsłudze klienta niemieckojęzycznego minimum rok
    • dobre umiejętności komunikacyjne, uśmiech
    • gotowość do pracy stacjonarnej (centrum Krakowa) - dogodny dojazd

    Oferujemy

    • wynagrodzenie : od 9 000 PLN brutto podstawa, dodatkowo premie za odpowiednią obsługę (do 2 000 PLN/mies.) - łącznie maksymalnie można zarobić ok 11 900 PLN brutto /miesięcznie
    • umowa o pracę na czas nieokreślony po wdrożeniu (14dni)
    • rozbudowane benefity min opieka medyczna, ubezpieczenie, multisport
    • praca w młodym zgranym zespole
    • możliwość awansu

    2 334 - 3 112 USD