• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingSocial mediaSocial Media Manager
    Social Media Manager
    new
    Marketing
    Umbrella Marketing Gruop

    Warszawa
    1 815 - 2 074 USDBrutto miesięcznie - UoP
    1 685 - 2 074 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Meta Ads

    Adobe Photoshop

    Canva

    copywriting

    zarządzanie projektami

    Mile widziane

    Google Ads

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Social Media Specialist

    Jako integrator marketingowy od lat zlecamy na zewnątrz działania social-media, jednak postanowiliśmy, że rozbudujemy wewnętrzny zespół. Na chwilę obecną nie wiemy jeszcze ile konkretnie będziemy mogli mieć obsługiwanych wewnątrz kanałów i Klientów w środku naszego Zespołu. Mamy teraz około 20-u projektów tego rodzaju. Część z nich jest prowadzona w innych językach.

    Praca w zespole kilkunastoosobowym, z Klientami polskimi i anglojęzycznymi. Konieczność samodzielnego ustalania zadań bieżących. Wskazane wysokie poczucie odpowiedzialności, kreatywności i systematyczności.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Tworzenie, planowanie i wdrażanie strategii social media dla klientów agencji w różnych branżach.
    • Prowadzenie kampanii reklamowych na platformach społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, TikTok itp.).
    • Zarządzanie profilami społecznościowymi klientów oraz codzienna moderacja i angażowanie społeczności.
    • Tworzenie harmonogramów publikacji oraz kalendarzy contentowych.
    • Tworzenie atrakcyjnych treści (grafiki, copy, filmy) we współpracy z działem graficznym i copywriterami.
    • Tworzenie rolek na Instagram oraz TikTok
    • Analiza wyników działań w social media, przygotowywanie raportów oraz optymalizacja kampanii.
    • Monitoring trendów w mediach społecznościowych i reagowanie na bieżące zmiany w algorytmach.
    • Budowanie i utrzymywanie relacji z influencerami i partnerami w mediach społecznościowych.
    • Kontakt z klientem

    WYMAGANIA:

    • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (praca w agencji marketingowej będzie dodatkowym atutem).
    • Doskonała znajomość platform social media (Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, TikTok) oraz narzędzi do zarządzania nimi (np. Hootsuite, Buffer).
    • Umiejętność tworzenia angażujących treści i strategii dopasowanych do różnych grup docelowych.
    • Znajomość zasad prowadzenia kampanii płatnych (Facebook Ads, Instagram Ads, LinkedIn Ads itp.).
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, copywriterskie i znajomość trendów w digital marketingu.
    • Znajomość narzędzi analitycznych (np. Facebook Insights, Google Analytics) i umiejętność raportowania wyników.
    • Kreatywność, inicjatywa oraz zdolność do samodzielnego zarządzania projektami.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.
    • Znajomość Google Ads będzie dodatkowym atutem.

    OFERUJEMY:

    • Pracę zdalną w godzinach 7-15, 8-16 lub 9-17
    • Możliwość realizacji kreatywnych projektów dla znanych marek.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.
    • Szanse na rozwój zawodowy, udział w szkoleniach i warsztatach z zakresu social media i digital marketingu.
    • Możliwość współpracy z klientami z różnych branż, co gwarantuje ciągły rozwój umiejętności.

    1 815 - 2 074 USD

    Umowa o pracę

    1 685 - 2 074 USD

    B2B