• Wszystkie ofertyWarszawaSupportSpecjalista ds. Jakości Współpracy
    Specjalista ds. Jakości Współpracy
    new
    Support
    VanityStyle

    VanityStyle

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Analiza Danych

    obszar kontroli jakości

    prawo jazdy kat. B

    komunikatywność

    Opis stanowiska

    Na start kilka pytań:

    • Posiadasz doświadczenie w obszarze kontroli jakości, audytu lub obsługi klienta?
    • Potrafisz efektywnie komunikować się z różnymi osobami?
    • Analiza danych nie sprawia Ci trudności i potrafisz wyciągać trafne wnioski?
    • Potrafisz tworzyć "tabelę przestawną" oraz korzystać z funkcji "wyszukaj pionowo" bez problemów?
    • Umiesz zachować spokój w trudnych sytuacjach?
    • Lubisz podróże i jesteś gotowy/gotowa odwiedzać naszych Partnerów Biznesowych w całym kraju?
    • Posiadasz prawo jazdy kategorii B?

    Twój zakres obowiązków:

    • Dokonywanie działań kontrolnych na terenie całego kraju (dotyczących przestrzegania warunków umów partnerskich – promowanie zasad Fair Play);
    • Analiza i weryfikacja raportów, zestawień dotyczących współpracy pod kątem realizacji warunków umowy;
    • Udział w projektach badawczych tajemniczego klienta oraz ich weryfikacja;
    • Spotkania z partnerami - managerami i właścicielami obiektów sportowych na terenie całego kraju;
    • Bieżący kontakt z partnerami biznesowymi (rozmowy telefoniczne oraz e-mail);
    • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby spółki;
    • Weryfikacja oraz rejestracja raportów z obiektów sportowych w systemie;
    • Dbałość o jakość danych w systemach.

    To oferujemy:

    • Pracę w zgranym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie z dwukrotnym tytułem Best Employers;
    • Zapewniamy także zdrowy work-life balance: mamy w ciągu dnia dodatkową półgodzinną przerwę wellbeingową na siłownię, jogę, medytację, poczytanie książki czy zagranie w grę: to jak ją wykorzystasz, zależy tylko od Ciebie!
    • Piątek weekendu początek! Wiemy, że nie samą pracą człowiek żyje, więc w piątki pracujemy krócej ;)
    • Akcje charytatywne są dla Ciebie ważne? Dla nas też – zaprosimy Cię do udziału w projektach wolontariackich. Możesz je również samodzielnie zgłosić!
    • Na tym nasze benefity się nie kończą: mamy dla Ciebie m.in. kartę sportową dla Ciebie oraz Twoich bliskich, opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, platformę do nauki j. angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz włoskiego, dofinansowanie do śniadań, owocowe wtorki, tańsze bilety do kina i teatru, dodatkowy stażowy urlop;
    • Dogodną lokalizację - na warszawskiej Woli, niedaleko Metra Płocka;
    • Czeka na Ciebie również wsparcie całego zespołu nie tylko podczas wdrożenia 😊