• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingSocial mediaSamodzielny Specjalista ds. Marketingu
    Samodzielny Specjalista ds. Marketingu
    Marketing
    Wabera Polsa Sp. z o.o.

    Warszawa
    1 818 - 2 337 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    design
    kreatywność
    marketing
    reklamy
    social media

    Opis stanowiska

    Ogłoszenie o Pracę: Samodzielny Specjalista ds. Marketingu / Kierownik Działu Marketingu

    Poszukujemy kreatywnej i dynamicznej osoby na stanowisko Specjalista ds. Social Media, która dołączy do naszego zespołu i pomoże w rozwijaniu obecności naszej marki w mediach społecznościowych. Jeśli masz doświadczenie w tworzeniu kampanii marketingowych, zarządzaniu profilami na social media oraz potrafisz tworzyć angażujące treści, to jest to praca dla Ciebie!

    Główne obowiązki:

    Tworzenie i zarządzanie kampaniami marketingowymi na platformach TikTok Ads i Meta Ads (Facebook, Instagram).

    Koordynacja i raportowanie leadów pozyskanych poprzez kampanie reklamowe.

    Zarządzanie profilami na platformach społecznościowych oraz regularna aktualizacja treści.

    Tworzenie i zarządzanie treściami na stronie internetowej, zapewniając spójność komunikacji marki.

    Tworzenie grafik na potrzeby kampanii oraz postów w mediach społecznościowych.

    Monitorowanie i analiza wyników kampanii oraz działań konkurencji, aby stale optymalizować nasze działania marketingowe.

    Współpraca z zespołem oraz innymi działami w celu realizacji celów firmy.

    Udział w tworzeniu strategii marketingowej i proponowanie nowych rozwiązań w zakresie promocji marki.

    Wymagania:

    Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

    Znajomość narzędzi do zarządzania kampaniami na TikTok Ads i Meta Ads.

    Umiejętność tworzenia angażujących treści oraz podstawowa znajomość narzędzi graficznych (np. Canva, Photoshop).

    Zdolność do pracy zespołowej oraz samodzielnej organizacji pracy.

    Kreatywność, zaangażowanie i chęć ciągłego rozwoju.

    Oferujemy:

    Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

    Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności.

    Pracę w zespole pełnym pasji i kreatywności.

    1 818 - 2 337 USD