• Wszystkie ofertyWarszawaPraca biurowaOffice Assistant (pełny etat)
    Office Assistant (pełny etat)
    Nowa
    Praca biurowa
    Antal Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    MS Office

    priorytetyzacja

    angielski

    Opis stanowiska

    Dołącz do Antal jako:

    Forma umowy: UoP lub UZ

    Lokalizacja: Puławska 2 (przy Placu Unii Lubelskiej)

    Rodzaj pracy: w biurze

    Wymiar pracy: pełny etat (poniedziałek-piątek)

    Godziny pracy: 8:00-16:00 lub 10:00-18:00

    Zadania:

    • Zapewnienie sprawnego i prawidłowego funkcjonowania recepcji
    • Prowadzenie rejestru korespondencji
    • Obsługa spotkań i konferencji biurowych
    • Organizowanie podróży służbowych
    • Nadzór nad obiegiem dokumentów
    • Zamawianie artykułów biurowych, wizytówek, prenumerat
    • Organizacja stanowisk pracy
    • Obsługa urządzeń biurowych
    • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i wygląd biura
    • Praca w godzinach zmianowych (8-16 lub 10-18)

    Oczekujemy:

    • Dostępności na pełen etat (poniedziałek-piątek)
    • Znajomości pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
    • Wysokiego poziomu kultury osobistej
    • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
    • Bardzo dobrej organizacji pracy
    • Dobrej znajomości języka angielskiego (min. B1)
    • Inicjatywy i umiejętności samodzielnego realizowania zadań
    • Skrupulatności, dokładności i zaangażowania

    Bardzo mile widziane:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
    • Ciekawą i stabilną pracę w profesjonalnym, międzynarodowym środowisku
    • Przyjazną atmosferę - ludzie w centrum uwagi!
    • Benefity w ramach kafeterii benefitów
    • Opiekę medyczną Luxmed (a w tym pakiet stomatologiczny i rehabilitacyjny na bardzo korzystnych warunkach).
    • Kartę Multisport
    • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego - lekcje z nativem
    • Realną możliwość wprowadzania własnych pomysłów w życie – SKY IS THE LIMIT!
    • Imprezy integracyjne w biurze i poza biurem, Pizza Meetings, sporty zespołowe, wspólna gra w planszówki, wyjścia na piwko itp!

    O Antal:

    Jesteśmy jedną z pierwszych firm rekrutacyjnych, która wprowadziła macierzowy podział zespołów, dzięki czemu nasi konsultanci specjalizują się jednocześnie w sektorach i dyscyplinach. Ścisła specjalizacja sprawia, że są oni ekspertami dobrze znającymi wymagania i potrzeby swoich klientów, dostępność i oczekiwania kandydatów oraz aktualną sytuację w obszarze rynku pracy, którym się zajmują.

    W każdym pracowniku widzimy przede wszystkim człowieka z jego historią, talentami i marzeniami. Ludzie są naszą pasją, źródłem wiedzy i inspiracji. Łączymy ludzi, pielęgnujemy relacje, jesteśmy blisko, rozmawiamy, dzielimy emocje, doradzamy i zmieniamy życie na lepsze.

    Patrzymy w przyszłość. Chcemy być pionierami innowacji na rynku rekrutacyjnym. Jesteśmy głodni wiedzy, śledzimy trendy i nowinki, usprawniamy naszą pracę. Dzielimy się wiedzą i pomysłami. Nie utrzymujemy status quo, rozwijamy się!

    Ps.: widzimy się w naszym odświeżonym biurze - zobacz jak wygląda :)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez formularz.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl

    Wszystkie ofertyWarszawaPraca biurowaOffice Assistant (pełny etat)