• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPerformance (SEM)Head of Performance Marketing
    Head of Performance Marketing
    Nowa
    Marketing
    Cyrek Digital Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Google Tag Manager

    performance marketing

    Meta Ads

    zarządzanie zespołem

    B2B marketing

    Google Analytics

    e-commerce marketing

    Google Ads

    Mile widziane

    taboola ads

    Microsoft Ads

    tiktok ads

    LinkedIn Ads

    cpc mailing

    Pinterest Ads

    Opis stanowiska

    Kochamy digital. Kawa (albo yerba) to nasz codzienny łyk inspiracji napędzający do działania. Nasze projekty nie tylko muszą być ładne, ale muszą zarabiać pieniądze dla naszych klientów. W Cyrek Digital skupiamy się na jakości, ale nigdy nie zapominamy o efektywności.

    Nasze biuro znajduje się w samym centrum Zgierza, a zespół to ponad 30 utalentowanych osób.

    W związku z ciągłym rozwojem i coraz ciekawszymi wyzwaniami związanymi z prowadzeniem kampanii performance marketingowych dla naszych klientów poszukujemy Head of Performance Marketing który rozwinie dział Performance Marketingu.

    👉 Czym będziesz się zajmować?

    • zarządzanie codzienną pracą zespołu
    • usprawnianie pracy zespołu i wyznaczanie kierunków rozwoju
    • wspieranie swojego zespołu na poziomie merytorycznym i mentalnym
    • dbanie o osiąganie KPI i rozwój projektów pod opieką zespołu
    • raportowanie i analiza pracy zespołu - od osiąganych wyników po rentowność projektów w oparciu o dostarczone narzędzia
    • rekrutacja osób do swojego zespołu wspólnie z działem HR (udział w rozmowach rekrutacyjnych) oraz onboarding specjalistów, którzy do niego dołączą
    • strategiczny rozwój naszych klientów

    👉 Czego oczekujemy?

    • Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem digitalowym i minimum pięcioletnie w performance marketingu
    • Doświadczenie w rekrutacji pracowników, tworzeniu ścieżek rozwoju oraz w zarządzaniu procesem zwalniania
    • Umiejętność udzielania zarówno pozytywnego, jak i negatywnego feedbacku
    • Umiejętność planowania pracy własnej oraz zespołu
    • Doświadczenie w paid serach, paid social i digital marketingu, które pozwala doradzać zespołowi zarówno na poziomie kanału reklamowego, ale również na poziomie całej strategii marketingowej opierającej się o dostarczanie ruchu na stronie (zobacz jak działamy klikając link) z wielu źródeł
    • Umiejętność tworzenia i wdrażania wielokanałowych lejków marketingowych dla firm b2b (lead marketing), sklepów internetowych (e-commerce marketing) oraz firm usługowych (rejestracje)
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne
    • Zdolność strategicznego myślenia, dostrzegania powiązań i zależności oraz skutecznych działań operacyjnych
    • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów
    • Gotowość do współpracy i rozwoju osobistych kompetencji

    👉 Czego możesz się spodziewać?

    • zatrudnienie na podstawie wybranej formy umowy: umowy o pracę / B2B
    • pracę stacjonarną z naszego biura zlokalizowanego w centrum Zgierza bądź pracę hybrydową
    • pracę nad projektami z budżetami open
    • budżet na szkolenia, warsztaty i kursy w Polsce i za granicą
    • dużą samodzielność działania i możliwość realizowania własnych pomysłów
    • masę wyzwań i pracę przy różnorodnych projektach
    • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy
    • dostęp do opieki medycznej (Medicover) oraz obiektów sportowych i rekreacyjnych (Medicover Sport)

    Jak wygląda proces rekrutacyjny

    1. Weryfikujemy zgłoszenie pod kątem podstawowych informacji (staż / doświadczenie)
    2. Jeśli zgłoszenie pokrywa się z wymaganiami stanowiska wypełniasz krótką ankietę rekrutacyjną (link wysyłamy e-mailem)
    3. Sprawdzamy ankietę i często tego samego dnia dajemy odpowiedź, czy rozmawiamy dalej, czy to moment w którym proces się kończy
    4. Poznajemy się podczas spotkania na żywo w siedzibie firmy lub spotkania online.