• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażZarządzanie sprzedażąManager Marki Modowej (streetwear/obuwie) z j.angielskim
    Manager Marki Modowej (streetwear/obuwie) z j.angielskim
    Nowa
    Sprzedaż
    SALES HR

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    fashion

    English

    Opis stanowiska

    Naszym klientem jest japońska firma z oddziałem w Warszawie, działająca w branży fashion.

    Zakres obowiązków

    • międzynarodowe zarządzanie marką w branży modowej
    • utrzymywanie relacji i komunikacja z obecnymi klientami
    • rozwój nowego biznesu poprzez udział w targach międzynarodowych (moda/design)
    • tworzenie strategii sprzedaży, nawiązywanie i zlecanie projektów specjalnych/kolaboracji z projektantami, znanymi markami
    • codzienna komunikacja z centralą w Japonii

    Poszukiwane kompetencje

    • doświadczenie na stanowisku związanym z Managerem marki / osobą od rozwoju biznesu
    • gotowość do podróży służbowych (głównie Europa) - do 50% czasu, zwłaszcza w okresach fashion-week
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - poziom C1
    • umiejętności handlowe, proaktywna postawa, samodzielność
    • zainteresowanie tematyką modową - szczególnie streetwear, outdoor

    Oferujemy

    • wynagrodzenie podstawowe do ustalenia w zależności od doświadczenia
    • możliwa praca hybrydowa po wdrożeniu
    • bardzo ciekawy charakter pracy - szczególnie dla osoby lubiącej podróżować i zainteresowanej modą
    • benefity - min opieka medyczna
    • możliwości rozwoju w firmie o japońskich korzeniach
    • dużą samodzielność i niebanalny charakter pracy

    Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażZarządzanie sprzedażąManager Marki Modowej (streetwear/obuwie) z j.angielskim