• Wszystkie ofertyWarszawaSupportMłodszy Specjalista / Specjalista ds. Obsługi Klienta
    Młodszy Specjalista / Specjalista ds. Obsługi Klienta
    Support
    Speedeo

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    teamwork

    sumienność

    praca z klientem

    support

    obsługa klienta

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Potrzeby Klientów przekładamy na opłacalne i trwałe rozwiązania w zakresie łańcucha dostaw.

    Mamy wieloletnie doświadczenie w ekspresowym dostarczaniu i odbieraniu produktów z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Współpracujemy z partnerami z sektorów cateringów dietetycznych, produktów konsumenckich i handlu detalicznego.

    Świadczymy kompleksowe usługi transportowe i dystrybucyjne na terenie całej Polski. Działamy w oparciu o flotę pojazdów przeznaczonych do przewozu żywności i towarów wymagających kontrolowanej temperatury.

    📌 Miejsce pracy: Macierzysz, Wojska Polskiego 7

    Twój zakres obowiązków:

    • Obsługa klientów we wszystkich kanałach kontaktu: infolinia, mail, livechat.
    • Utrzymywanie relacji z Klientami
    • Rozwiązywanie zgłoszeń reklamacyjnych zgodnie z naszymi standardami.
    • Promowanie pozytywnego wizerunku marki podczas każdej interakcji z klientami.
    • Współpracę z innymi działami firmy w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klienta.
    • Realizację celów biura obsługi klienta i dbanie o najwyższy standard obsługi.
    • Wykonywanie innych zadań wyznaczonych przez przełożonego.
    • Przygotowanie zestawień i raportów.

    Wymagania:

    • Pozytywna energia i zapał do pracy.
    • Wysoka kultura osobista i orientacja na klienta.
    • Sumienne podejście do powierzonych zadań.
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę.
    • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych kompetencji.
    • Stabilną i długotrwałą współpracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.
    • Niezbędne narzędzia pracy: smartfon, laptop.
    • Pracę w Macierzyszu k. Warszawy w godz. 6:00-14:00 od poniedziałku do piątku (oraz w soboty kilka razy w miesiącu).
    • Multisport, Luxmed.
    • Zadbamy również o Twoje podniebienie - a robimy to naprawdę dobrze! 😊
    Wszystkie ofertyWarszawaSupportMłodszy Specjalista / Specjalista ds. Obsługi Klienta