• Oferty
  • Wszystkie ofertyOpolePrawoProperty Manager
    Property Manager
    Prawo
    AmRest

    AmRest

    Opole
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna
    AmRest

    AmRest

    Zatrudniamy ponad 45 000 osób w 21 krajach na całym świecie. Jesteśmy globalną firmą, która kieruje się wspólnym celem i mocnym przekonaniem, że doskonałość naszych usług jest sposobem na zdobycie ludzkich serc. Działając od 1993 roku, jesteśmy obecnie jednym z największych operatorów restauracyjnych w Europie i ważnym graczem w sektorze gastronomicznym w Chinach. Od sushi po hamburgery, od tradycyjnych restauracji po marki wirtualne, naszym celem jest oferowanie naszym klientom na całym świecie wyjątkowej obsługi i nieodpartego smaku naszych produktów w przystępnych cenach.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    komunikacja
    prawo nieruchomości
    negocjacja
    Angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Dołącz do nas jako doświadczony Property Manager! Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie nieruchomościami naszej firmy oraz reprezentowaniem spółki na zewnątrz.

    Twoje wyzwania:

    • kompleksowe zarządzanie umowami najmu/dzierżawy,
    • negocjacje biznesowe i utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi,
    • wsparcie zespołu operacyjnego w obszarze Property Management,
    • prowadzenie własnych projektów.

    Twoje doświadczenie i umiejętności:

    • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • znajomość prawa nieruchomości,
    • umiejętność negocjacji i rozwiązywania problemów,
    • umiejętności analityczne,
    • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

    Oferujemy:

    • premię roczną – do 10% rocznych zarobków brutto,
    • praca w modelu hybrydowym lub zdalnym, w zależności od miejsca zamieszkania,
    • sam decydujesz, o której zaczniesz pracę 8? 9? – jesteśmy na tak,
    • spersonalizowany pakiet benefitów: zniżki do naszych kawiarni i restauracji, prywatna opieka medyczna, karta Multisport i wiele innych,
    • dostęp do platformy językowej,
    • przyjazna atmosfera i kultura dzielenia się wiedzą,
    • ambitne i samodzielne zadania budujące cenne doświadczenie zawodowe,
    • spotkania biznesowe- udział w targach branżowych.