• Wszystkie ofertyNiepołomiceSupportKoordynator/-ka projektów z j.niemieckim
    Koordynator/-ka projektów z j.niemieckim
    new
    Support
    Antal Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    niemiecki
    Ms office
    praca w zespole

    Opis stanowiska

    Forma umowy: UoP

    Start pracy: od zaraz

    Model pracy: hybrydowy

    Koordynator/-ka projektów z j. niemieckim

    Twoje przyszłe zadania:

    • Koordynacja projektów współpracy z partnerami biznesowymi z Niemiec.
    • Pośredniczenie w zatrudnianiu opiekunów/opiekunek osób starszych.
    • Utrzymywanie regularnego kontaktu i opieka nad zatrudnionymi opiekunami/opiekunkami, w tym wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów.
    • Współpraca z zespołem HR oraz partnerami biznesowymi w celu zapewnienia wysokiej jakości usług.

    • Posiadasz komunikatywną znajomość j. niemieckiego (min. B1),
    • Posiadasz wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Umiesz obsługiwać pakiet MS Office,
    • Jesteś gotowy/-a pracy w dynamicznym środowisku,
    • Cechuje Cię otwartość i umiejętność pracy w zespole.

    Nasz Klient oferuje:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna),
    • Możliwość długotrwałej współpracy,
    • Pracę w wymiarze pełnego etatu (umowa o pracę),
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Codzienną pracę z językiem niemieckim,
    • Bardzo dobrą atmosferę, plan wdrożeniowy oraz niezbędne narzędzia pracy,
    • Spotkania, wyjazdy integracyjne, konkursy firmowe z nagrodami.

    Co się stanie po Twojej aplikacji? Etapy procesu rekrutacyjnego:

    1. Skontaktuje się z Tobą Konsultantka Antal, która przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę rekrutacyjną.
    2. Następnie zostaniesz zarekomendywany/a i umówimy się na spotkanie bezpośrednio z Twoim przyszłym przełożonym.
    3. Po wszystkim zapadnie decyzja o zatrudnieniu, za którą mocno trzymamy kciuki!

    Czym jest "Antal"?

    Firmą rekrutacyjną!

    Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!

    Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?

    Bezpłatne wsparcie kariery!

    Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Konsultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.