• Wszystkie ofertyKatowiceInżynieriaElektronikaInżynier budowy do przyuczenia - elektryczny zakres
    Inżynier budowy do przyuczenia - elektryczny zakres
    Inżynieria
    Grupa590 sp. z o.o.

    Katowice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Grupa590 to polska agencja pośrednictwa pracy działająca na terenie całego kraju. Główna siedziba naszej agencji znajduje się w Rzeszowie. To tutaj prowadzimy rekrutacje i świadczymy usługi pośrednictwa pracy. Prowadzimy procesy rekrutacyjne dla klientów z całej Polski, Unii Europejskiej oraz krajów Bliskiego Wschodu.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    dokumentacja techniczna
    język angielski
    SEP E

    Mile widziane

    AutoCAD

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Ze względu na zwiększenie zakresu prac na projektach budowlanych GC Energy, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera budowy zakresu elektrycznego z możliwością przyuczenia.

    Zapewniamy:

    • pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL,
    • zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę,
    • wynagrodzenie od 11 do 14 euro netto za każdą przepracowaną godzinę,
    • czas pracy: 192-210 h/miesięcznie,
    • darmowe, w pełni wyposażone zakwaterowanie (pokoje 2-osobowe),
    • zorganizowany i opłacony dojazd do miejsca pracy,
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
    • nowoczesne narzędzia i wyposażenie,
    • stałą opiekę koordynatora,

    Benefity:

    • prywatna opieka medyczna LuxMed,
    • ubezpieczenie grupowe NNW od PZU,

    Twój zakres obowiązków:

    • kontrola jakości prowadzonych robót na placu budowy,
    • sporządzanie harmonogramów robót,
    • weryfikacja list kablowych,
    • nadzór i dbałość o powierzony sprzęt (urządzenia, maszyny),
    • opracowywanie dokumentacji powykonawczej realizowanych usług,
    • raportowanie do klienta oraz kierownika projektu,

    Aplikuj, jeśli posiadasz:

    • wykształcenie wyższe o profilu elektrotechnika, automatyka i robotyka lub pokrewne,
    • umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną,
    • komunikatywną znajomość języka angielskiego,
    • uprawnienia SEP E,
    • dyspozycyjność do pracy w systemie 6/1.

    Agencja zatrudnienia numer wpisu do rejestru 27782.

    2 329 - 3 327 USD

    Dowolna