• Wszystkie ofertyWarszawaPrawoBusiness Support Junior Assistant - KPMG Law
    Business Support Junior Assistant - KPMG Law
    Prawo
    KPMG

    KPMG

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    KPMG

    KPMG

    Jesteśmy jedną z największych firm audytorsko-doradczych na świecie. W Polsce działamy od 1990 roku. W 7 biurach pracuje nas blisko 2100 osób - wspólnie tworzymy #generationKPMG.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Angielski
    Ms office
    praca w zespole
    dokładność
    zaangażowanie
    komunikatywność

    Opis stanowiska

    Job title description

    • Bieżące wsparcie prawników w zakresie prowadzonych projektów (w tym obsługę korespondencji, spotkań, rozliczanie wydatków, łączenie rozmów telefonicznych, aktualizację informacji w bazach danych, organizację wyjazdów, itp.)
    • Wsparcie administracyjne działu merytorycznego (formatowanie dokumentów, przygotowywanie umów i ofert)
    • Wspieranie innych członków zespołu sekretariatu
    • Porządkowanie, kopiowanie, skanowanie dokumentów

    Requirements

    • Wykształcenie wyższe lub status studenta (mile widziane wykształcenie lingwistyczne, prawnicze lub administracyjne)
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym (warunek konieczny)
    • Biegła znajomość pakietu Microsoft Office
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Dokładność i zaangażowanie
    • Nienaganna kultura osobista, otwartość, komunikatywność, zaangażowanie

    We offer

    • Stały rozwój – skorzystaj z dofinansowania studiów podyplomowych, kursów językowych, przygotowawczych i egzaminów
    • Szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
    • Wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
    • Program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
    • Program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
    • Pakiet kafeteryjny – wybieraj benefity, które Cię interesują m.in. kartę MultiSport, bilety do kina, teatru, vouchery i zniżki
    • Prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i program wellbeing – dbaj o siebie i swoją rodzinę
    • Udział w wydarzeniach branżowych – wesprzemy finansowo doskonalenie Twoich umiejętności
    • Wyjazdy i spotkania integracyjne – zorganizujemy i dofinansujemy budowanie relacji zespołowych
    • Dni wolne na wolontariat – skorzystaj z 2 dodatkowych dni wolnych i grantu na działania charytatywne