• Oferty
  • Wszystkie ofertyŁódźPraca biurowaSekretarz/Sekretarka
    Sekretarz/Sekretarka
    new
    Praca biurowa
    Klient Rocketjobs.pl

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    komunikatywność

    sumienność

    dobra organizacja pracy

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    Opis zadań:

    • wykonywanie zadań biurowych,
    • segregowanie i przekazywanie korespondencji do poszczególnych komórek organizacyjnych,
    • wyszukiwanie, gromadzenie i przygotowywanie dokumentów,
    • dbanie o wewnętrzny obieg dokumentów,
    • redagowanie pism i prowadzenie właściwych rejestrów,
    • prowadzenie harmonogramu użytkowania podległych sal konferencyjnych
    • nadzorowanie i utrzymywanie w wymaganym stanie wyposażenia sekretariatu, gabinetu i podległych sal konferencyjnych
    • aktualizacja stron intranetowych

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • wykształcenie wyższe
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
    • komunikatywność, sumienność, dyspozycyjność, umiejętności organizacyjne, rzetelność, dyskrecja
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na pełen etat,
    • stabilną pracę w godzinach 9-17,
    • wolne weekendy
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • wdrożenie do pracy na stanowisku,

    Numer kontaktowy:

    Łódź 📞 733430378

    Konin 📞 733430871

    Zgorzelec 📞 733430869

    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).