Kongres Online Marketing

Kongres Online Marketing

Jedyna konferencja marketingowa, która łączy w sobie solidną dawkę wiedzy wraz z festiwalowym klimatem. Kongres Online Marketing to dwudniowa przygoda pełna inspiracji, praktyki i ciekawostek branżowych, która składa się z prelekcji online i warsztatów stacjonarnych. Poznamy najnowsze trendy i nadchodzące zmiany w marketingu oraz tajniki content marketingu, najlepsze praktyki UX’owe oraz zasady skutecznej promocji w social mediach oraz Google Adsach.

Program obejmuje nie tylko solidną dawkę merytoryki, ale również festiwalowe bonusy dla uczestników takie jak certyfikat, playlisty na Spotify, extra materiały merytoryczne wysyłane raz w tygodniu już na trzy miesiące przed Kongresem, znane magazyny marketingowe („Social Media Manager”, „Magazyn Online Marketing”, „PR Manager”), podcasty oraz welcome packi.

W tegorocznej edycji zobaczymy najwybitniejsze gwiazdy polskiego marketingu: Marcina Maja, Pawła Tkaczyka, Jakuba Biela, Michała Dziekońskiego, Grzegorza Miecznikowskiego, Tomasza Brusika, Artura Jabłońskiego, Artura Maciorowskiego, Magdalenę Urbaniak czy Karola Dziedzica.

Kontakt i dodatkowe informacje na stronie:
https://www.kongres-online.pl/

Event na FB:
https://www.facebook.com/events/3219906234698374/

Kongres Online Marketing 2020

Zatem gorąco polecamy udział w kolejnej edycji tego niezwykłego wydarzenia, którą objęliśmy swoim rakietowym patronatem! 🙂 Jeśli za udział w prelekcjach chcecie zapłacić jedyne 99 zł, wystarczy, że wypełniając formularz zgłoszeniowy we właściwiej rubryce wpiszecie kod kom99.
Rabat nie obowiązuje przy zakupie biletów na warsztaty.


RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze