Rocket Jobs Poleca #77

Rocket Jobs Poleca #77

Przychodzimy do Was z kolejnym przeglądem ciekawych materiałów, na które ostatnio trafiliśmy. Czy np. zastanawialiście się kiedyś nad reklamami na autobusach? Czy aby przypadkiem to nie one bardziej Wam zapadają w pamięć? Okazuje się, że materiały reklamowe umieszczone w przestrzeni miejskiej wykazują bardzo dużą skuteczność! Aż 80% przechodniów podświadomie zwraca na nie uwagę.
Innym doskonałym sposobem promocji jest real time marketing, ale jak umiejętnie z niego korzystać? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w naszym przeglądzie ciekawych artykułów.

🚀 Wiecie, że reklama, która się porusza jest szybciej zauważona przez odbiorcę? Dzieje się tak przez mechanizm nieświadomej spostrzegawczości, który naturalnie pomaga człowiekowi w unikaniu niebezpieczeństwa. Więcej informacji o tym, jak na nasz mózg działa reklama w ruchu znajdziecie w materiale Znajdzreklame.pl.

[KLIK]

🚀 Real-Time Marketing znany pod skrótem RTM, to inaczej marketing w czasie rzeczywistym, w którym wykorzystywane są wydarzenia i tematy, które w danym momencie są popularne. RTM zazwyczaj jest wykorzystywany w social mediach. Porady, jak umiejętnie z niego korzystać znajdziecie w materiale 4real.pl.

[KLIK]

🚀 Pandemia spowodowała, że w firmach często jest zróżnicowany system pracy. Jak w takim przypadku dbać o rozwój wszystkich pracowników? W Leanpassion podstawą jest kultura zaufania, szacunek do ludzi oraz zaangażowanie w kwestionowanie status quo. Chodzi o to, aby organizacja była zdolna do adaptacji, dzięki której zdobędzie przewagę nad konkurencją. Więcej na ten temat przeczytacie właśnie w polecanym przez nas materiale.

[KLIK]

🚀 Słyszeliście o tym, że warto robić audyt strony internetowej, ale w gruncie rzeczy zastanawiacie się, na czym on właściwie polega i jak może wpłynąć na Waszą firmę? Zapoznajcie się z materiałem Afterweb, w którym wszystko dokładnie wyjaśniono.

[KLIK]

🚀 Czy są wśród Was fani gier? Jeśli tak, to na pewno w pamięć zapadł Wam choć jeden z uroczych zwierzaków, który pojawił się w grze. Wśród tych najbardziej popularnych jest Chorizo, którego zobaczyliśmy w Far Cry 6. Jakie jeszcze zwierzaki oczarowały graczy? Zobaczcie ich przegląd w materiale Gamivo.

[KLIK]


Starszy redaktor projektĂłw specjalnych w Burda Media Polska

Redaktor naczelna RocketSpace.pl w latach 2021-2022.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze