Rocket Jobs Poleca #79

Rocket Jobs Poleca #79

Wybraliśmy dla was 5 artykułów, które ostatnio zwróciły naszą uwagę. Wśród nich znajdziecie m.in. te o aktualizacji Google i tym, jak ona wpłynęła na widoczność artykułów oraz o tym,  jak przeprowadzić skuteczną rekrutację. To jednak nie wszystko. Sprawdźcie, które artykuły warto przeczytać w tym tygodniu.

🚀 Chcecie poprawić elektroniczny handel i wyróżnić się na tle konkurencji? Czy warto postawić na stronę internetową, czy może lepszym rozwiązaniem będzie landing page? Jakie mają zalety te dwa rozwiązania? Bardzo jasno zaprezentowano to w materiale Cyrek Digital.

[KLIK]

🚀 Wiele firm korzysta z content marketingu, ale często zapominają o jego odpowiedniej promocji, jak również o mierzeniu efektów. Jak zatem sprawdzać, czy przynosi nam oczekiwane efekty, a co za tym idzie, dowiedzieć się, czy warto w niego inwestować, albo z drugiej strony, co w nim poprawić? Tego dowiecie się z materiału przygotowanego przez Casbeg.

[KLIK]

🚀 Od 24 sierpnia zmienił się sposób wyświetlania tytułów w Google. Co to oznacza dla witryn? Czy należy teraz poprawiać artykuły? Doskonale to tłumaczy materiał przygotowany przez Sunrise System.

[KLIK]

🚀 Czy obsługa klienta ma wpływa na to, czy użytkownik do nas wróci? Oczywiście, że TAK! Jeśli chcecie więcej się dowiedzieć na temat obsługi klientów, która sprawi, że będą oni chętnie korzystać z waszych produktów i usług, zapoznajcie się z materiałem przygotowanym przez Majorel.

[KLIK]

🚀 Pandemia spowodowała, że wiele firm musiało także zmienić swoje dotychczasowe metody rekrutacji. Platforma Testportal przygotowała 7 etapów skutecznego pozyskiwania pracowników, które zastosowała w swojej firmie. Pozwoliło to na dokładne poznanie umiejętności, nastawienia i motywacji kandydatów. Sprawdźcie je w materiale przygotowanym przez brand.

[KLIK]


Starszy redaktor projektĂłw specjalnych w Burda Media Polska

Redaktor naczelna RocketSpace.pl w latach 2021-2022.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze