Rocket Jobs Poleca #91

Rocket Jobs Poleca #91

Przychodzimy do Was z kolejną dawką ciekawych informacji ze świata marketingu i nie tylko. Jeśli zastanawiacie się, jak rozwijać swoją markę w internecie, czy jak ważna jest rola specjalisty SEM, to zapraszamy Was do lektury naszego przeglądu, gdzie znajdziecie odpowiedzi na te i inne zagadnienia.

🚀 Zacznijmy więc od tego, czy posiadacie sklep internetowy, lub zastanawiacie się nad jego założeniem? Jeśli odpowiedź jest twierdząca, to na pewno również zastanawiacie się, jak sprawić, aby Wasza marka stała się popularna w sieci. Na początek warto zacząć od wyglądu e-sklepu, ale to nie wszystko. Więcej na ten temat dowiecie się z materiału przygotowanego przez Netmove.

[KLIK]

🚀 Skoro jesteśmy przy zdobywaniu popularności usług, to warto także zaznajomić się z pozycjonowaniem strony, a konkretnie z pozycjonowaniem lokalnym. Dlaczego jest ono szansą dla biznesu i jak odpowiednio je przeprowadzić? Tego się dowiecie z materiału przygotowanego przez SunriseSystem.

[KLIK]

🚀 Kluczowy w zdobywaniu klientów jest także content marketing. Jak jednak tworzyć treści, aby cieszyły się one popularnością? Jakie trendy w tym obszarze możemy zauważyć w tym roku? Zapoznajcie się z materiałem przygotowanym przez Seo4.net.

[KLIK]

🚀 Zastanawialiście się może kim jest specjalista SEM i jakie są jego główne zadania? To interesujące szczególnie w dobie automatyzacji sieci reklamowych. Obszerne wytłumaczenie roli specjalisty SEM w tym obszarze przygotowała firma Semahead.

[KLIK]

🚀 Na koniec coś dla osób pracujących z klientami w roli handlowców. Dlaczego tak ważne jest uzupełnianie danych w CRM-ie oraz jak uzyskać i utrzymać dobrą analitykę w tym systemie? Informacje na ten temat znajdziecie w materiale przygotowanym przez Casbeg.

[KLIK]

________________________________________________________________________________________________________________

Starszy redaktor projektĂłw specjalnych w Burda Media Polska

Redaktor naczelna RocketSpace.pl w latach 2021-2022.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze